« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Psikolojik desteğe ihtiyacı var

Peker Açıkalın ile tartıştığını doğrulayan Şafak Sezer, "Taş olsa çatlar. Peker sette hepimizi delirtti" dedi.

Sema DENKER / MAGAZİN SERVİSİ
SON GÜNCELLEME

"Maskeli Beşler Kıbrıs'ta" filminin setinde Peker Açıkalın ile tartıştığını doğrulayan Şafak Sezer, "Taş olsa çatlar. Peker sette hepimizi delirtti. Sette bana emir vermeye kalkarsa, 'çin çin çingene' diye dolaşırsa ben de susmam. Bu adamın psikolojik desteğe ihtiyacı var" dedi.
"Maskeli Beşler Kıbrıs"ta filminin setinde Peker Açıkalın'la tartışan Şafak Sezer, sette yaşananların perde arkasını anlattı: "Bir tanıdığım vasıtasıyla ödev hazırlayan ilkokul öğrencileri oteldeki sete gelerek, oyuncularla mini bir söyleşi yaptı. Sonrasında da hepimizle fotoğraf çektirmek istediler. Çocuklar herkesle fotoğraf çektirirken Peker gelmedi.

Psikolojik desteğe ihtiyacı var
Ben de yanına gidip, 'Ya çocuklar sesinle de fotoğraf çektirmek istiyor, gelsene' dedim. Bana sert bir şekilde 'çık dışarı' işareti yapıp, 'Ben mi onların ayağına gideceğim, onlar benim ayağıma gelsin' diyince, sinirlendim ve söylendim. Bunun üzerine çıkıp, saçma sapan konuşunca ben de, 'Evde karına davrandığın gibi bize davranıyorsun, sen beni değil, ben seni karım yaparım' dedim. Ama vurdurturum falan asla demedim. Peker ile bu altıncı işimiz. İlk başlarda birkaç ay takıldık, birlikte dolaştık ama baktım ki olacak gibi değil. Çünkü adam normal değil onunla diyaloğumu kestim. Peker hep bana düşmanmışım gibi davrandı. Ben Ankara'lıyım... Anadolu çocuğuyum. Peker Açıkalın İstanbul-Florya'da büyüdüğü için Anadolu çocuğunu hiç sevmez, düşmandır. Şimdi set içinde, 'Çin Çin Çingene' diye dolaşırsa, 'naber lan' derse, set içinde emir verir gibi konuşursa, araba aldığımda 'nereden buldun lan parayı, filmemi ortak oldun' derse, ben de susamam yani. Taş olsa, onun yaptıkları karşısında çatlar. Sete gelir selam vermeden geçer gider, herkesten ayrı bir yere oturur, ne oluyoruz anlamadım ki? Asıl ruhen kabadayılık onun içinde. Ben işim konusunda kabadayıyım, o kadar. Çünkü haksızlığa, yanlışa tahammül edemem. Mafya ile falan işim yoktur. Hatta mafya böyle konuşan adamları hiç sevmez. Ben kimsenin atına binmem..."
Tedaviye ihtiyacı var
"Peker Açıkalın'ın bana olan kinini hiçbir zaman çözemedim" diye Sezer, sözlerini şöyle tamamladı: "Arçelik reklamından sonra herkesin bana karşı tavrı değişti. Herkes yıllardır beni gazetecilere şikayet ediyor, neden? Mesela çok para kazanmaksa, inanın Peker Açıkalın'ın benden çok parası vardır. O kimseyi sevemeyen bir adamdır, onu böyle kabul ettik. Ama şu bir gerçek ki ben değil, Peker Açıkalın set içinde hepimizi delirtmiştir. Onun psikolojik tedaviye ihtiyacı vardır. Zaten yılın 3-4 ayı da tedavi oluyormuş. Şu filmi hayırlısıyla bitirmek istiyorum. Sete gelecek ve oynayacak. Ama hadise nereye gider bilmiyorum."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler