Gündem Haberleri

  Psikolog yardımı alıyorum

  Arzu AKBAŞ
  02.10.2003 - 02:01 | Son Güncelleme:

  Eşi Umut Elçioğlu'ndan boşanmasına neden olduğu ileri sürülen Tony Teodoridis ile görüntülenen Pınar Altuğ, Hürriyet'e zor bir dönem geçirdiğini ve psikolog desteği aldığını açıkladı.

  Altuğ, sorularımıza şu cevapları verdi:

  Fotoğrafınızın yayınlanması dikkatleri tekrar sizin ve Tony'nin üzerine çekti...

  - Başka mesele kalmadı, herkes benimle uğraşıyor. Normal bir insanım, sinemaya gittim bu kadar. Yıllardır yaşadığım hayatı yaşıyorum.

  Dedikodulara rağmen Tony ile görünmenin sizi daha çok yıpratacağını düşünmediniz mi?

  - Şu an hayatımı yaşıyorum. Arkadaşlarımla gezmeye devam ediyorum. Bu inat değil, adım biriyle çıktı diye dostluğumu bırakmadım sadece.

  Dedikodulara Birol Güven'in tepkisi ne oldu?

  - Ben işime saygısızlık ediyor muyum, disiplinimi bozuyor muyum, rolümü oynayamıyor muyum?.. Bu olduğunda benim karşıma gelsinler. Sabahlara kadar gezerim, Meltem bir anda o zinde kadınlıktan çıkar, yıkık dökük bir kadın olur... İşte o zaman bütün her şeyi kabul ederim.

  Bu dönemde uzman yardımı aldınız mı?

  - Tabii ki... Çok şeker bir psikoloğum var. İlaç bile kullandım. Ama bunları kimseye söylemedim. Ne olursa olsun hayat devam ediyor ve ben ayakta durmaya çalışıyorum, duracığım da... Çok yıpranıyorum, çok üzülüyorum, çok kırılıyorum.

  Sakinleştirici mi kullandınız?

  - O tarz bir şeydi, biraz dizginleyen bir ilaçtı. Ben fevriyimdir, ani çıkışlar, ani inişler yaşarım. Normalde avaz avaz bağıracağım durumlarda o beni biraz rahatlattı. Kendimi daha az yıpratmamı sağlayacak bir ilaçtı.

  Tony ile yeniden görüşmeye başlamanız Elçioğlu'nun askerlik dönemine mi denk geldi?

  - Tekrar spora başlamamla, Umut'un askere gitmesi çakışıyor. Ben çekim bittikten sonra eve koşup yemek hazırlamak ya da evde birtakım hoşluklar yaratmak zorunda değildim. Çünkü Umut yoktu. Dolayısıyla kendimi spora verdim. O da spora geliyordu.

  Evli olmanız, yaşayacağınız aşkı açıklamanıza engel teşkil ediyor mu?

  - Bir şey olsa söylerim ama göz önünde yaşamam. Çünkü çok yoruldum ve bunların hiçbirini hak etmiyorum. Duygularım için zaman koyamam, tabii ki olabilir. Birileri dedikodu yapar diye vazgeçmem.

  Gergin telefon görüşmesi

  Pınar Altuğ'un Tony Teodoridis'le birlikte fotoğraflarının basına yansıması ve Altuğ'un ‘‘Diziden ayrılmam dünyanın sonu olmaz’’ açıklaması, ‘‘Çocuklar Duymasın’’ın senaristi Birol Güven'i kızdırdı. Bu açıklamalar üzerine öfkelenen Güven, dün Pınar Altuğ'u aradı. İkili arasında son derece gergin bir telefon görüşmesi yaşandı. Güven, hareketlerine ve söylediklerine dikkat etmesi konusunda Altuğ'u son kez uyardı.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı