Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

PSG Türkiye logosu ile maça çıktı

Paris'te bulunan Türkiye Turizm Kültür Müşavirliği ve Türk Hava Yolları'nın sponsor olduğu PSG takımı, Türkiye logolu formalarla sahaya çıktı. Maç süresince statta Türkiye amblemi geçti.

DHA
SON GÜNCELLEME

Maç sonrasında Mevlüt onuruna verilen kokteyle Büyükelçi Tahsin Burcuoğlu da katıldı. Mevlüt Erdinç Büyükelçiye forma imzaladı. Mevlüt Salı günü bileğindeki rahatsızlık nedeniyle ameliyat nedeniyle Büyükelçi Burcuoğlu kendisine geçmiş olsun dileklerini de iletti. Mevlüt'ün ailesinin de katıldığı kokteylde Mevlüt'ün annesine ve ailesine olan sevgisi ve attığı golü onlarla paylaştığı görüldü. Annesi maçta gol attmadığı gecelerde Mevlüt'ün de kendisininde uyuyamadığını belirtti. THY Paris Müdiresi Nazan Erol, sosyal ve kültürel alanlarda sponsorluk yaptıklarını ve gençlere destek olarak başarılarını görmekten gurur duyduklarını belirtti.

MEVLÜT PARİS SAİNT GERMANİN MAÇINDA TANSİYONU DÜŞÜRDÜ

Paris Saint-Germain -Montpellier maçında Montpellier'in 3 -0 galibiyeti PSG taraftarın tansiyonunu yüksellti. Ancak Mevlüt Erdinç attığı golle tribünlerdeki tansiyonun bir nebze olsun düşmesine neden oldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz