Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  PS4 sipariş etti bakın içinden ne çıktı

  Hürriyet Haber
  28.12.2014 - 14:38 | Son Güncelleme:

  Olay, Amerika’nın en büyük mağazalardan biri olan Walmart'ta geçiyor. Playstation 4 siparişi veren bir vatandaş, gelen paketi açtığında, PS4 yerine paket içerisinde taş buldu.

  Bir yakınınıza hediye alıp onu mutlu etmeyi düşündüğünüzde her şeyin kusursuz olmasını istersiniz; çünkü amacınız karşınızdaki kişiyi hem şaşırtmak, hem de mutlu etmektir. ABD'de yaşayan Igor Baksht adlı adamın başına gelenlerse gerçekten şaşırtıcı. 13 yaşındaki yeğenini mutlu etmek için Walmart'tan 399 dolarlık Playstation 4 bundle paketini alan adam kutuyu yiğeniyle birlikte açtığında kutuda kaya parçalarının olduğunu görüp şoka uğradı.

  Ürünü Walmart'a götüren Igor Baksht yetkililerin ilk aşamada kendisine inanmadıklarını; çünkü ortada bu garip durumu açıklayacak hiçbir kanıtın olmadığını söylüyor. Daha sonra ise mağaza müdürünün araya girmesiyle Igor Baksht'a yeni bir Playstation 4 bundle paketi verildi.

  Baksht bu tarz alışverişler yaparken mutlaka kutunun içeriğinin her şeyiyle tam olduğunu anladıktan sonra ürünü satın almak gerektiğini belirtiyor. Sonuç olarak bu tatsız olay tatlıya bağlandı.

  Etiketler: PS4 , wallmart , taş çıktı
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı