« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Protestoya yumruk şov

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaşlı taraftarların aleyhte tezahürat yaptığı takımlarının eski futbolcuları Alpay ve Sergen'i F.Bahçe tribünleri bağrına bastı ve yumruk şov yaptırdı.

Beşiktaşlılar’dan tepki

Maç öncesi İnönü Stadı'nda Beşiktaşlı taraftarların Alpay ve Sergen'e protestosu, bu iki futbolcunun da yumruk şovla yanıtı vardı. Siyah beyazlı taraftarlar F.Bahçe kafilesi stada geldiği andan itibaren eski futbolcuları Alpay, eşi Cansel ve Sergen'e gösterdiği tepki futbolcular ısınmak için sahaya çıkınca giderek arttı.

Alpay eski takımına karşı

Beşiktaşlı taraftarlar Alpay'a ‘‘Sahtekar’’ diye tempo tutarken, bu futbolcu ve Sergen'i F.Bahçeliler bağrına bastı, sevgi gösterilerinde bulundu. Her iki futbolcuyu tribünlere davet eden sarı lacivertli taraftarlar yumruk şovla gövde gösterisi yaptı. İnönü Stadı'nda ilk kez eski takımına karşı forma giyen Alpay oldukça heyecanlıydı.

Paraşüt gösterisi

Karşılaşma öncesinde Türk Hava Kurumu paraşüt öğretmenleri, paraşüt gösterisi yaptı. Öğretmenler, ayaklarına bağladıkları Türk Bayrağı ile Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve TSYD flamalarıyla saha ortasına iniş yaparken, taraftarlardan büyük alkış aldı.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler