« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Protestoya SMS molası

Ultraslan, maçtan önce taraftarların telefonlarına mesaj geçerek, ‘Lig ve Galatasaray üzerine oynanan oyunlardan dolayı, Mersin maçında geçici olarak yönetimi protestoya ara veriyoruz’ duyurusunu yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY’ın önde gelen taraftar gruplarından Ultraslan, Mersin İdmanyurdu maçından önce üyelerine ve bazı taraftarlara cep telefonuyla mesaj geçti. Mesajda şöyle yazıyordu:

‘Lig ve Galatasaray üzerine oynanan oyunlardan dolayı, Mersin maçında geçici olarak Galatasaray yönetimini protestoya ara veriyoruz. UltrAslan.’

Sarı kırmızılı taraftarlar bu çağrıya uyarak, sezon başından beri maçın ilk üç dakikasında yönetim aleyhine yaptıkları alkışlı protestoyu kesti. Taraftarlar bu süre içinde, ‘Federasyon istifa’ diye bağırdı.

Ayhan 158 gün sonra

Öte yandan, yaşadığı sakatlık nedeniyle uzun süre takımdaki yerini alamayan Ayhan Akman, 158 gün sonra yeniden forma giydi. Son resmi maçını 22 Mayıs Pazar günü ezeli rakipleri Fenerbahçe’ye karşı oynayan Ayhan, yaklaşık 5.5 ay aradan sonra, dün akşamki Mersin İdmanyurdu maçıyla formasına kavuştu. Mersin İY Teknik Direktörü Levent Arıkdoğan, ilk golü yedikten sonra dağıldıklarını belirtirken, transfere ise 300 milyar harcadıklarını söyledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler