« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Protestocular karanlıkta kaldı

Fenerbahçe'nin Avrupa Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda oynadığı ilk maçta Porto'ya mağlup olmasının ardından, sahasında oynadığı Dinamo Kiev maçından da 0-0'lık beraberlikle ayrılması taraftarların tepkisini çekti.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Maç sonunda Genç Fenerbahçeliler, Başkan Aziz Yıldırım'ı istifaya davet etti. Yıldırım ile araları bozuk olan Genç Fenerbahçeliler grubu, alınan beraberlik sonrasında yönetim aleyhine tezahüratlarda bulunurken, Şükrü Saracoğlu Stadı'nın ışıkları, taraftarların tribünleri terketmesini beklemeden söndürüldü.

Protestocular tribünleri boşalttığında ise Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler sahaya indi ve ışıklar yandı.

Bu arada diğer bir grubun, istifa çağrıları yapan gruba karşı çıkması üzerine, iki grup arasında yumruklaşmalar oldu. Yaklaşık 15 dakika süren bu olay, polis tarafından yatıştırıldı.

 

 

 

 

 

MAHMUT USLU VE ERTEM ŞENER ARASINDA ATIŞMA

Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu maçtan sonra yaptığı açıklamada, ışıkların kesinlikle Başkan Aziz Yıldırım tarafından kapattırılmadığını, bu uygulamaların UEFA yetkilileri tarafıondan düzenlendiğini ve kurallara göre hareket edildiğini belirtti.

Maçın anlatımını yapan Ertem Şener ise, "10 yıldır Şampiyonlar Ligi'nde maç anlatıyorum. Hiçbir statta maçtan sonra hemen ışıkların kapatıldığını görmedim" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz