SAKARYA HABERLERİ

Projelerde Kurumsal İşbirliği Satso’da Ele Alındı

IHA
17.09.2015 - 17:36Son Güncelleme : 17.09.2015 - 17:37

PROJELERDE KURUMSAL İŞ BİRLİĞİ SATSO'DA ELE ALINDI.

IHA

Sakarya’da kurumsal işbirliğinde yeni çalışmalar başlıyor. SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’un sık sık dile getirdiği zamanın ruhunu okumak anlamak ve yenilenmek adına öncü çalışmalar sürdürülüyor.
Kurumların yaptıkları çalışmalar ve projelerle ortak platform oluşturulması ve iletişimin sürekli kılınması için Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere, SAÜ Teknoloji Fakültesi, Meslek Yüksekokulu Koordinatörlüğü, Teknokent, Adaptto, İşkur, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kredi Yurtlar Kurumu, Sivil Toplum Örgütleri, Kurumsal işbirliği çerçevesinde ilk toplantı Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde hizmet binasında gerçekleştirildi. SATSO Başkan Yardımcısı Orhan Yılgenci’nin ev sahipliği yaptığı toplantıda Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Danışmanı Tansel Cavit Kulak üniversite sanayi işbirliğinin ilin üretim ve teknolojik gelişiminin kurumlar arası işbirliği ve üniversite sanayi ortak çalışmaları ile üst seviyelere çıkacağına inandıklarını belirtti.
SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Yılgenci ise kurumlar arası işbirliği ve iletişimin önemine değinerek il ekonomisinin gelişiminde üniversite sanayi işbirliğinin gerekliliğine vurgu yaptı.
Toplantının gündemini yeni eğitim öğretim döneminde işbirliğinin geliştirilip nitelikli eleman yetiştirilmesi konusunda somut sonuçların alınması yapılması gereken proje önerilerinin görüşülmesi oluşturdu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Projelerde Kurumsal İşbirliği Satso’da Ele Alındı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Eylül 2015 tarihinde saat 17 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Projelerde Kurumsal İşbirliği Satso’da Ele Alındı haberi güncellenecektir.

  SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Eylül 2017, Pazar
  • İmsak
   04:59
  • Guneş
   06:40
  • Öğle
   13:02
  • İkindi
   16:25
  • Akşam
   19:01
  • Yatsı
   20:30
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı