ERZURUM HABERLERİ

Proje Koordinasyon Merkezinden Bir Eğitim Projesi Daha

IHA
24 Temmuz 2015 - 15:11Son Güncelleme : 24 Temmuz 2015 - 15:12

PROJE KORDİNASYON MERKEZİNDEN BİR PROJE DAHA

IHA

Erzurum Valiliği Proje Koordinasyon Merkezinin hazırlamış olduğu AB projelerinin yanı sıra il geneli gerek eğitim projesi hazırlayarak verilen gerekse Koordinasyon Merkezi olarak vermiş oldukları eğitimler hız kesmeden devam ediyor.
Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda Proje Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan eğitimlerden biri olan 2015 yılı Teknik Destek Programına esas olmak üzere Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı sunmuş olduğu TRA1/15/TD/0005 kapsamında düzenlenen “Kamu İhale Mevzuatı ve EKAP Eğitimi” tamamlandı.
Erzurum Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi Koordinatörü İlhami Atasever’in yönetiminde hazırlanan ve eğitmenliğini Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr.Ersin Aydın’ın yaptığı eğitim 20-24 Temmuz 2015 tarihleri arasında Kaymakamlıklar ile kamu kurum kuruluşlarında görevli İhale iş ve işlemlerini yürüten 50 personelin katılımı ile Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Yakutiye Gençlik Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
Beş gün süren eğitimde; 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu, 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu, İhale Uygulama Yönetmelikleri ( Mal, Hizmet, Yapım, Danışmanlık, Elektronik ve Çerçeve Anlaşma ihaleleri Uygulama Yönetmelikleri), Muayene ve Kabul Yönetmelikleri, Kamu İhale Kurulu Düzenleyici Kararları, Kamu İhale Kurlu Uyuşmazlık Kararları, İhale sürecinin adımları, Yasak Fiil ve Davranışlar ile EKAP Uygulamaları ve diğer mevzuatların Kamu İhale Mevzuatı ile ilgili bağlantılı hususlar anlatıldı.
Eğitim katılımcılara sertifikalarının verilmesi ile tamamlandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Proje Koordinasyon Merkezinden Bir Eğitim Projesi Daha hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Temmuz 2015 tarihinde saat 15 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Proje Koordinasyon Merkezinden Bir Eğitim Projesi Daha haberi güncellenecektir.

  ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ağustos 2017, Pazartesi
  • İmsak
   03:36
  • Guneş
   05:25
  • Öğle
   12:29
  • İkindi
   16:15
  • Akşam
   19:12
  • Yatsı
   20:47
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı