ANTALYA HABERLERİ

Prof. Dr. Okutan Demre Halkıyla Bir Araya Gelecek

IHA
28.10.2015 - 16:05Son Güncelleme :
Prof. Dr. Okutan Demre Halkıyla Bir Araya Gelecek
IHA

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Demre Belediyesi ile Medical Park Antalya Hastane Kompleksi işbirliğiyle düzenlenecek olan bilgilendirme toplantısında Kalp-Damar Cerrahı Profesör Doktor Hüseyin Okutan, Demre halkıyla bir araya gelecek.
“Kalp-Damar Ameliyatlarında Yeni Dönem" konulu bilgilendirme toplantısına ev sahipliği yapmaya hazırlanan Antalya Büyükşehir ve Demre Belediyesi, Medical Park Antalya Kalp Hastanesi Direktörü ve Kalp-Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Okutan’ı, Demre halkıyla bir araya getirecek.
Demre Belediye Konferans Salonu’nda 30 Ekim Cuma günü düzenlenecek olan toplantı, saat 14.00’da başlayacak. Prof. Dr. Okutan, koltuk altından küçük kesi ile kalp ameliyatı, endovasküler (damar içi), endoskopik (kameralı) küçük kesili damar ameliyatları ve yeni dönem ameliyat yöntemleri hakkında katılımcıları aydınlatacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Prof. Dr. Okutan Demre Halkıyla Bir Araya Gelecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 16 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Prof. Dr. Okutan Demre Halkıyla Bir Araya Gelecek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı