VAN HABERLERİ

Prof. Dr. Nurullah Genç YYÜ'de konferans verdi

DHA
27.04.2017 - 16:47Son Güncelleme :
DHA

VAN,(DHA)-VAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörlüğü'nün organizesiyle "Başarı Bedel İster" adı altında konferans düzenlendi. 

Cengiz Andiç Kültür Merkezi'nde yapılan konferansa konuşmacı olarak Merkez Bankası Meclis Üyesi Prof. Dr. Nurullah Genç katıldı. Konferansın açılış konuşmasını yapan YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal Prof. Dr. Genç'i ağırlamaktan gurur duyduklarını belirterek, "Prof. Dr. Nurullah Genç'le imam hatip lisesinden beri abi kardeşiz. Nurallah hocamızın hayatının tamamı başarılarla dolu. Bu açıdan sevgili öğrencilerimizin Nurullah hocadan öğreneceği çok şey var. Sadece kendi alanındaki başarılar da değil, ayrıca yazarlık ve şairlik yönü de var. Bu bakımdan çok kıymetli bilgiler verecek size. Can kulağıyla dinlemenizi tavsiye ederim" dedi.

Rektör Battal'ın ardından sunumuna başlayan Prof. Dr. Nurullah Genç, gençlere büyük hayaller kurmaları tavsiyesinde bulundu. Yaklaşık 2 saat süren konferansta Prof. Dr. Genç, öğrencilerin ve akademisyenlerin sorularını da yanıtladı. YYÜ Genel Sekreteri Prof. Dr. Yusuf Uzun, akademisyenler ve çok sayıda öğrencinin takip ettiği konferans, Rektör Battal'ın Prof. Dr. Genç'e çeşitli hediyeler vermesiyle sona erdi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Prof. Dr. Nurullah Genç YYÜ'de konferans verdi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 16 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Prof. Dr. Nurullah Genç YYÜ'de konferans verdi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı