ERZURUM HABERLERİ

Prof. Dr. Koçak, Uluslararası Katılımlı Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetim Kongresine Katıldı

IHA
25.02.2015 - 18:58Son Güncelleme :

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. HİKMET KOÇAK, ARAŞTIRMA HASTANESİ BAŞHEKİMİ PROF. DR. NECİP BECİT, BAŞHEKİM YARDIMCISI PROF. DR. ŞAHİN ASLAN VE BAŞ ECZACI BANU AKIN, 18-22 ŞUBAT 2015 TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA’DA GERÇEKLEŞEN ULUSLARARASI KATILIMLI TIBBİ TEDARİK ZİNCİR YÖNETİM KONGRESİ’NE KATILDI.

IHA

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak, Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necip Becit, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Şahin Aslan ve Baş eczacı Banu Akın, 18-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen Uluslararası Katılımlı Tıbbi Tedarik Zincir Yönetim Kongresi’ne katıldı.
Kongrenin açılış konuşmasında Kamu Hastaneleri ile ilgili olarak genel bir değerlendirmede bulunan Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hikmet Koçak, Üniversite Hastanelerinin yaşamış oldukları mali sorunlara dikkat çekti.
Başhekim Prof. Dr. Necip Becit, Sosyal Güvenlik Kurumu ve SUT uygulamalarının pratikte oluşturduğu problemler ve çözüm yöntemleri” içerikli ve Prof. Dr. Şahin Aslan ise Türkiye’de ilk olarak kurulan ve hastanemizde hizmet veren “Eczane Otomasyonu ve Birim doz Uygulamaları (Mekatronik ilaç ve stok yönetim sistemi)” başlıklı sunumlarını yaptılar.
Birçok bakanlık temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen Ortak Akıl Toplantısında, "Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetim" sürecinde mevcut problemler ve çözüm metodları tartışılarak konuyla ilgili birde ortak bildirge hazırlandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Prof. Dr. Koçak, Uluslararası Katılımlı Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetim Kongresine Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 18 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Prof. Dr. Koçak, Uluslararası Katılımlı Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetim Kongresine Katıldı haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  05:33
 • Guneş
  07:20
 • Öğle
  12:20
 • İkindi
  14:43
 • Akşam
  16:58
 • Yatsı
  18:33
Sayfa Başı