BARTIN HABERLERİ

Prof. Dr. Karagözoğlu: “Akıllı Telefonları Akıllı Kullanmak Lazım"

IHA
28.02.2015 - 11:47Son Güncelleme :

BARTIN ÜNİVERSİTESİ TARAFINDAN ÖĞRETİM ELEMANLARI, İDARİ PERSONELLER VE ÖĞRENCİLERİN ZAMANLARINI DAHA ETKİN KULLANIMI AMACIYLA “ZAMAN YÖNETİMİ” KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ.

IHA

Bartın Üniversitesi tarafından öğretim elemanları, idari personeller ve öğrencilerin zamanlarını daha etkin kullanımı amacıyla “Zaman Yönetimi” konulu seminer düzenlendi.
Bartın Üniversitesi’nin konferans salonunda gerçekleştirilen programa konuşmacı olarak katılan İstanbul Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bahattin Karagözoğlu, planlama yapmanın öneminden bahsederek, mutluluğun başarıyla başarının da zamanı iyi planlamakla olabileceğini ifade etti. Prof. Dr. Karagözoğlu, zamanın insanlara verilen ‘kıt’ bir kaynak olduğunu kaydederek, “Günümüzün zor şartlarında zaman yönetimi daha etkin bir şekilde kullanmak gerekmektedir. Çünkü insanlar ayakta kalabilmek için zamanla yarışmaktadırlar. Akıllı telefonların akıllı kullanması gerek” şeklinde konuştu.
Özellikle sosyal medyanın yanlış amaçlarla kullanılıp zamanın boşa harcandığını dile getiren Prof. Dr. Karagözoğlu, “Öncelikle akıllı telefonları akıllı kullanmak gerekiyor. Cebe kadar giren teknolojiyle her yerde her an bu kadar çok vakit harcamamak, akıllıca kullanmak gerekir. Bunun yanında, telefon ile bilgisayardaki takvim programı uyumlu olmalıdır. Uzun vadeli tarih tespitlerinin mahzurları unutulmamalı. Ajanda, akıllı telefon veya ilgili bilgisayar programını düzenli ve etkili bir şekilde kullanması sağlanmalı ve gerektiğinde denetim yapılmalıdır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bartın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bartın ilinden Prof. Dr. Karagözoğlu: “Akıllı Telefonları Akıllı Kullanmak Lazım" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2015 tarihinde saat 11 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Prof. Dr. Karagözoğlu: “Akıllı Telefonları Akıllı Kullanmak Lazım" haberi güncellenecektir.

BARTIN İLÇELERİ

BARTIN NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:14
 • Guneş
  08:04
 • Öğle
  12:58
 • İkindi
  15:15
 • Akşam
  17:29
 • Yatsı
  19:08
Sayfa Başı