KÜTAHYA HABERLERİ

Prof. Dr. İsmail Ekincioğlu, Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret Etti

IHA
25.02.2015 - 12:06Son Güncelleme :

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖR ADAYI PROF. DR. İSMAİL EKİNCİOĞLU, GAZETECİLER CEMİYETİ'Nİ ZİYARET EDEREK, BAŞKAN İHSAN TUNÇOĞLU VE CEMİYET YÖNETİM KURULU ÜYESİ HÜSEYİN EFE İLE BİLGİ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNDU.

IHA

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. İsmail Ekincioğlu, Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, başkan İhsan Tunçoğlu ve cemiyet yönetim kurulu üyesi Hüseyin Efe ile bilgi alış verişinde bulundu.
Ziyarette konuşan Ekincioğlu, görev gelmesi halinde, yerel yönetim ve STK’lar ile sürekli iletişim halinde olacağını kaydetti.
Ekip çalışmasını her zaman önem verdiğini belirten Prof. Dr. İsmail Ekincioğlu, "Üniversitemizin ilkeli, inançlı ve akademik sorumluluklarının ağırlığını hisseden, öğretim elemanı potansiyeli en büyük umudumdur. Artık özlemini duyduğumuz atılımı yaparak ulusal ve uluslararası başarıyla gündeme gelen, evrensel ölçekli bir üniversite olma yolunda yürüme zamanıdır.
Üniversitede ortak vicdanının sesini yükselterek; ortak aklın gereği uygulamaları hayata geçirebileceğimiz, bilgi ve değer odaklı dinamikleri yakalayabileceğimiz kanaatindeyim. Amacım, tüm mensuplarımızın moral ve motivasyonunu yüksek tutarak, bilimde, teknolojide ve sanatta sınır tanımayan, topluma öncülük eden, şehrimizle bütünleşmiş yepyeni bir yönetim anlayışını hayata geçiren, paydaşlarını önemseyen ve ilişkilerini geliştiren, kaynakları en iyi şekilde kullanan, çeşitlendiren ve geliştiren, evrensel üniversite kültürünü oluşturmayı hedefleyen, fikirlerin özgürce ifade edildiği ve verilen sözlerin tutulduğu bir üniversite anlayışını gerçekleştirmektir" şeklinde konuştu.
Başkan İhsan Tunçoğlu da, Ekincioğlu’na rektörlük seçimlerinde başarılar diledi. Tunçoğlu, "Şimdiye kadar üniversitesi ile Kütahya bir türlü bütünleşemedi. İnşallah bundan sonra bu gerçekleşir" diye konuştu.(EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Prof. Dr. İsmail Ekincioğlu, Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 12 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Prof. Dr. İsmail Ekincioğlu, Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

  KÜTAHYA NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   05:58
  • Guneş
   07:41
  • Öğle
   12:56
  • İkindi
   15:33
  • Akşam
   17:51
  • Yatsı
   19:22
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı