HAKKARİ HABERLERİ

Prof. Dr. Aslan’dan Doktorlara Teşekkür

IHA
26.10.2015 - 17:51Son Güncelleme :

PROFESÖRDEN DOKTORLARA TEŞEKKÜR

IHA

Hakkari Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Battal Aslan, ameliyat olduğu Hakkari Devlet Hastanesi çalışanlarına teşekkür etti.
15 Ekim 2015 Perşembe günü rahatsızlanarak Hakkari Devlet Hastanesi’ne giden ve burada fıtık ameliyatı olup kısa sürede sağlığına kavuşan Hakkari Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Battal Aslan, doktorlar için bir teşekkür mesajı yayınladı. Prof. Dr. Battal Aslan, “15 Ekim’de genel cerrahi bölümünde ameliyat oldum ve kısa sürede sağlığıma kavuştum. Benimle yakında ilgilenen Hakkari Devlet Hastanesi Genel Cerrah Uz. Dr. Mustafa Ufuk Uylaş, Anestezi Dr. Şahin Ömür, Anestezi Teknikeri Ozan Aydın ve hemşire Nurdan Bayram’a teşekkür ederim” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hakkari haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hakkari ilinden Prof. Dr. Aslan’dan Doktorlara Teşekkür hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 17 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Prof. Dr. Aslan’dan Doktorlara Teşekkür haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı