BİLECİK HABERLERİ

Prof. Dr. Abdulkadir İlgen İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Oldu

IHA
25.02.2015 - 15:56Son Güncelleme :

BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. ABDULKADİR İLGEN, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKAN VEKİLLİĞİ GÖREVİNE GETİRİLDİ.

IHA

Bilecik (İHA) Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdulkadir İlgen, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekilliği görevine getirildi.
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölüm Başkanlığı görevi yürüten Prof.Dr. Abdulkadir İlgen, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekilliği görevine getirildi. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi en eski üyelerinden olan Abdulkadir İlgen, üniversitesi öğrencileri tarafından sevilen bir kişi olarak biliniyor. Ayrıca İlgen, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Üniversite Yönetim Kurulu üyeliği görevine de başladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Prof. Dr. Abdulkadir İlgen İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 15 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Prof. Dr. Abdulkadir İlgen İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Oldu haberi güncellenecektir.

BİLECİK NAMAZ VAKİTLERİ

17 Şubat 2018, Cumartesi
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  07:44
 • Öğle
  13:20
 • İkindi
  16:15
 • Akşam
  18:44
 • Yatsı
  20:03
Sayfa Başı