Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Primi siz belirleyin

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Hüsnü Güreli, Galatasaray maçı için futbolculara açık çek verdi. Ezeli rakiplerini yenip yollarına devam edeceklerini söyledi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Beşiktaş İkinci Başkanı Hüsnü Güreli, Galatasaray maçının galibiyet priminin futbolcular tarafından belirleneceğini açıkladı. Futbol şube sorumluları Yıldırım Demirören, Kıvanç Oktay ve Emin Önal ile toplantı yaptıklarını belirten Güreli, ‘‘Bu hafta oynayacağımız Galatasaray maçı, bizim için diğer karşılaşmalardan farksız. Yolumuza devam edeceğiz’’ dedi.

Güreli, Beşiktaşlı futbolcuların sezon başından bu yana transfer taksitleri ve primlerinin tamamının ödendiğine dikkat çekerek şöyle konuştu: ‘‘Türkiye'de borçsuz tek kulübüz. Bununla gurur duyuyoruz. Futbolcularımızı her konuda memnun ettik. Galatasaray maçının primlerini de fubolcular kendi aralarında belirleyecek.’’

Hüsnü Güreli,
İlhan Mansız'ın sakatlığı nedeniyle sezon başından bu yana oynamadığı maçlarının primlerinin de ödeneceğini de belirterek,‘‘Beşiktaş büyük bir aile. Kimseyi mağdur etmeyiz. Beşiktaş Kulübü vefasız değildir’’ dedi.

Öte yandan Beşiktaş’ın, ligde G.Saray ve ŞampiyonlarLigi’nde Sparta Prag ile oynayacağı maçların biletleri satışa çıkarıldı. Her iki maç için bilet alan taraftarlara yüzde 20 indirim uygulanacağı açıklandı.

Beşiktaş kampa giriyor

BEŞİKTAŞ,
G.Saray ile yapacağı derbi maçın hazırlıklarına bir günlük iznin ardından, dün yaptığı antrenmanla başladı. Siyah beyazlı futbolcular, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen idmanda, kondisyon ve pas çalışmasının ardından çift kale maç yaptı. Kasığındaki ağrıları süren Sergen, koşunun ardından tesislere girerek salonda çalıştı. Beşiktaş, bu akşam yapacağı antrenmanın ardından kampa girecek.

100. Yıl Turnuvası başladı

BEŞİKTAŞ Kulübü tarafından düzenlenen 100. Yıl Bayanlar Voleybol Turnuvası dün başladı. Ahmet Fetgeri Spor Salonu'ndaki turnuvanın açılış törenine Başkan Serdar Bilgili de katıldı. İlk gün maçlarının sonuçları şöyle: Beşiktaş-Karşıyaka: 3-0, İller Bankası-Kocaeli: 3-0, V.Güneş Sigorta-Türk Telekom: 3-0.

Bunları da Beğenebilirsiniz