Dünya Haberleri

  Prensle ilişkide görüntü iddiası

  Hürriyet Haber
  04.01.2015 - 22:02 | Son Güncelleme:

  İNGİLTERE Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in oğlu Prens Andrew’un (55) Amerika’da 2001-2002 yılında o zaman reşit olmayan ABD’li Virginia Roberts’la cinsel ilişkiye girdiği yönündeki skandal haber İngiltere’nin gündeminden düşmüyor.

  İngiliz Daily Mirror gazetesi, ev sahibi ABD’li finansçı arkadaşı Jeffrey Epstein’ın Prens’in cinsel ilişki sırasında görüntülerini çekmiş olabileceğini yazdı. Dava açan mağdur kadın Virginia Roberts’ın (30) Florida’daki mahkemeye sunduğu belgelerde Epstein’ın rezidanslarındaki yatak odalarının duvarlarında gizli kameralar olduğu ve görüntüleri kaydettiğini iddia etti.

  Finansçı beni seks kölesi yaptı

  VIRGINIA Roberts, 1999 -2002 arasında finansçı Epstein tarafından “seks kölesi yapıldığını”, 17 yaşındayken rızası dışında Prens Andrew ile cinsel ilişkiye girdiğini iddia ediyor.

  Saraydan ikinci yalanlama

  BUCKINGHAM Sarayı’ndan iddiaları yalanlayan ilk açıklamanın ardından sert bir açıklama daha geldi. Saray sözcüsü “York Dükü Prens Andrew’un, Virginia Roberts ile herhangi bir ilişki veya herhangi bir cinsel ilişki yaşadığı kesinlikle doğru değildir. Suçlamalar yanlıştır ve hiçbir temele dayanmamaktadır” ifadelerini kullandı.

  Tahtın 5 numaralı varisi York Dükü Prens Andrew 1986’da Sarah Ferguson’la evlenmiş, 1996’da boşanmışlardı. Çiftin biri 15, diğeri 17 yaşında iki kızları var.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı