"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Prensin objektifinden İstanbul

Dünya jet-set’inin tanınmış ismi Prenses Ira von Fürstenberg ve Marbella Club’ın kurucusu Prens Alfonso von Hohenlohe’nin oğlu Avusturya Prensi Hubertus von Hohenlohe, Arte kanalında yayınlanan “Hubertus-Jagd” adlı TV programında Türkiye’yi tanıtmak için İstanbul’a geldi.

Aynı zamanda profesyonel bir fotoğrafçı olan Prens, yakın dostu olan ünlü modacı Atıl Kutoğlu’nun, Alfred Hitchcock’un “Kuşlar” filminden esinlenerek tasarladığı yeni koleksiyonunu, İstanbul’un muhteşem manzaraları eşliğinde görüntüledi. Arte TV ekibinin adım adım görüntülediği moda çekiminde, Manga grubu da yer aldı.

Eski başbakanlar açılış erteletti

İtalya’nın İstanbul Başkonsolosu Gianluca Alberini ve eşi Elena Alberini, ülkelerinin kuruluşunun 150’nci yılını kutlamak amacıyla Nişantaşı Atiye Sokak’taki İtalyan restoranı Elio’da davet verdi. Aynı gün eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın oğulları Hasan ve Yavuz Yılmaz’ın da ortak olduğu Elio’nun hemen yanında, eski Başbakan Tansu Çiller’in çocukları Mert ve Berk Çiller’in ortağı olduğu Hardal’ın açılışı vardı. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, trafiği kapatarak yeniden düzenlediği Atiye Sokak’ın açılış törenini başka bir güne erteledi.

Fazla mesai

Boyner Holding’in patronu Cem Boyner’in kızı Ayşe Boyner, yurtdışında eğitimini tamamladıktan sonra aile şirketinde çalışmaya başlamıştı. Babasının sağ kolu Ayşe Boyner’i neredeyse her gün Nişantaşı ve İstinye Park’ta görüyorum. Genç kız, sahibi oldukları Beymen, Boyner ve Blender mağazaları arasında mekik dokuyup işleri kontrol ediyor.

GECE KUŞU

Her yer turuncu

Hollanda’da her yıl geleneksel olarak kutlanan “Queen’s Day” etkinliklerinin İstanbul ayağı, Hollanda Kraliyeti Başkonsolosluğu tarafından The Hall’de yapıldı. Önceki gece İstiklâl Caddesi’nde şenlik yürüyüşüyle başlayan ve her yeri turuncuya boyayan etkinlik, Hollanda’nın ünlü DJ’i Funkerman’in performansıyla daha da renklendi.

AJANDA

Gülden’le nostalji

Nahide’de her salı düzenlenen canlı müzik programı, tüm hızıyla devam ediyor. Mekânın bu haftaki konuğu, unutulmaz ses Gülden Karaböcek. “Artık Sevmeyeceğim”, “İntizar”, “Dilek Taşı” gibi unutulmaz şarkıların kraliçesi, yarın gece sahnede arabesk müziğin en sevilen şarkılarını söyleyecek. Karaböcek’i Nahide Kabare’nin eğlence fışkıran ekranından izlemek istiyorsanız, yarın gece Nahide’de olun.

X