Ege Haberleri

EGE

  Prensin kızları özgürlüğün tadını çıkarıyor

  Yaşar ANTER / BODRUM (Muğla) (DHA)
  04 Temmuz 2012 - 11:58Son Güncelleme : 04 Temmuz 2012 - 13:03

  Şeriat yasalarıyla yönetilen Suudi Arabistan'da çarşafla dolaşabilen Prens El Suud'un kızları, laik ve müslüman Türkiye'de özgürlüğün tadına doyamayınca Bodrum tatillerini uzatttılar.

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'ndeki tatilini uzatan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah’ın yeğeni 57 yaşındaki işadamı ve Kingdom Holding Yönetim Kurulu Başkanı Prens El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud, dün de uzun uzun yüzdü, jetski kullandı. Prens El Suud'un eşi Prenses Amira ve kızları da gece bol bol alışveriş yaptı.
  Gezip beğendiği Gökova Körfezi Kartal Koyu'ndaki Kara Ada manzaralı denize sıfır 600 dönümlük araziyi, turistik tesis yapmak için satın alacağı ileri sürülen Suudi Prens El Suud, Bodrum tatilinin 3'üncü gününde, sabah saatlerinde, Barbaros Koyu'ndan denize atlayarak, korumalar eşliğinde yüzdü. Yaklaşık bir saat denizde kalan Prens El Suud daha sonra eşi Prenses Amira ve kızlarıyla sürat motoruna binerek Orak Adası, Eşek Adası, Kara Ada ve Çökertme koylarında gezinti yaptı. Sürat motoru gezisinin ardından Prenses Amira ve kızları jetskiye bindi. Saat 21.00 sıralarında yatla Bodrum'a gelen Prens El Suud, eşi ve kızları Kale Caddesi’ndeki halı ve deri dükkanları gezip alışveriş yaptı. Prenses Amira'nın beğendiği altı Milas halısını 120 bin liraya satın aldığı öğrenildi. Prens El Suud'un kızları da butik ve ayakkabı mağazalarından alışveriş yaptı. Şık kıyafetleri ve sempatik hareketleriyle dikkat çeken prensin kızları, kendilerini tanıyanlarla fotoğraf çektirdi. Prens El Suud ve ailesi Bodrum Kalesi manzaralı balık restoranda deniz ürünleri yedikten sonra saat 24.00 sıralarında ‘Kingdom 5 KR’ isimli süper lüks yatlarına gitti.

   

  Prensin kızları özgürlüğün tadını çıkarıyor

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı