Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Premier Lig'den Sercan'a teklif

Premier Lig'in astronomik transfer harcamalarıyla dikkat çeken takımı Manchester City, Bursasporlu Sercan Yıldırım için yeri bir teklif yapmaya hazırlanıyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sercan'ın temsil haklarını elinde bulunduran menajer Metin Korkmaz, Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda yaptığı açıklamada Sercan için şu anda 3 Premier Lig takımıyla görüştüklerini belirterek, "Manchester City'den ciddi bir teklif geldi. Bu, teklif Bursaspor Kulübü'nde duruyor. Ancak Sercan A Milli Takım düzeyinde 1 sezon içerisinde yüzde 70 oranında maç yapmadığı için bu transfer gerçekleşmemişti. Son oynadığı milli maçlarla İngiltere'deki kotayı aşıp aşmadığını araştırıyoruz. Aralarından M.City'nin de bulunduğu 3 ünlü İngiliz Kulübü'yle temaslarımız ara transfer döneminde sona erer" dedi.

Sercan'ın Beni alırsa Galatasaray alır şeklinde bir ifade kullanmadığını söyleyen Korkmaz, "Sercan Yıldırım, Bursasporluyum sözü dışında bir şey söylemedi.

Bir yemekte Sercan'a bir arkadaşı, ‘Milan Baros sakat, bu ortamda seni alırsa Galatasaray alır' demiş; Sercan da ‘Hayırlısı neyse o olsun' demiş. Ancak bu ‘Beni alabilirse Galatasaray alır' dedi şeklinde yansıtıldı. Gerçekte Sercan'ın ağzından böyle bir söz çıkmamıştır" diyerek sözlerini tamamladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler