« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Prandelli Marsilya'yı reddetti

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra 9 aydır boşta olan Cesare Prandelli, Marsilya'nın teklifini geri çevirdi.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Cesare Prandelli Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra kendisine gelen en ciddi ekibi reddetti. Sarı kırmızılılar ile geçen yıl kasım ayında yolları ayrılan İtalyan teknik adamın ismi o dönemden bu yana bazı ekiplerle anılmıştı.


KLOPP DA İKNA EDİLEMEDİ


Bologna ve Atalanta'dan gelen teklifler sonrasında dinlenmeyi tercih eden 57 yaşındaki çalıştırıcıya bu kez Fransa'dan teklif geldi. Marcelo Bielsa'nın ayrılmasının ardından Jurgen Klopp ile görüşen Marsilya, Alman çalıştırıcıyı ikna edemedi. Marsilya'ya yakın La Provence gazetesinin haberine göre mavi beyazlılar, Klopp'un ardından Cesare Prandelli'ye yöneldi ve takımın başına geçmesi önerisinde bulundu.


FRANSIZLAR ISRARCI OLABİLİR

Ancak Prandelli Fransız ekibinin teklifini reddetti. Marsilya Başkanı Vincent Labrune'nin bizzat temasa geçtiği Prandelli'den olumsuz yanıt aldığı bildirildi. Avrupa'daki tüm liglerde sezonun başlamak üzere olduğu bir dönemde, boşta olan sayılı takım kalmışken, İtalyan hocanın cevabı şaşkınlık yarattı. Ancak Marsilya yönetiminin, fazla tercih şansı kalmayan Prandelli'ye ısrarda bulunabileceği kaydedildi. (Eurosport)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler