ADANA HABERLERİ

Pozantı'da bahar temizliği

DHA
29.03.2016 - 10:15Son Güncelleme :
DHA

ADANA’nın Toros Dağları ile çevrili Pozantı İlçesi'nde havaların ısınmaya başlaması üzerine bahar temizliğine başlandı. Pozantı Belediyesi ekipleri, parklar, Belemedik mesire alanı ve Şeker Pınarı bölgesinde temizlik ve çevre düzenlemesi yaptı.

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, yayla merkezi olan ilçede, çeşitli bölgelere mevsimlik çiçekler diktiklerini, ağaçları ilaçladıklarını söyledi. Başkan Çay "Her yıl olduğu gibi bu yıl da ilçemizde bahar temizliğine başladık. Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıkları bizim için güzel bir fırsat oldu. İlçe merkezini tepeden tırnağa temizlerken, yaz sezonunda diğer hizmetlerimize start verecek, ilçemizi ve yazın nüfusu 100 bini bulan Akçatekir mahallemizi yeni hizmetlerle tanıştırmaya devam edeceğiz" dedi.

Malik GÖDELİNER/Pozantı, (DHA)

MG(EŞ)(29.3.206 FOTOĞRAFLI)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Pozantı'da bahar temizliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 10 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Pozantı'da bahar temizliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı