İZMİR HABERLERİ

Poyraz'ın Japonya tanıtımı

DHA
26.03.2016 - 10:42Son Güncelleme :

Poyraz'ın Japonya tanıtımı

DHA

Dünyanın en önemli gıda fuarları arasında bulunan 60 ülkeden 2 bin 400 firmanın standının yer aldığı ve 85 bin kişinin ziyaret ettiği Foodex Japan Uluslararası İçecek ve Gıda Ürünleri Fuarı'nda, Poyraz Zeytinyağları tam not aldı.

Japonya'da ikinci kez Türk zeytinyağlarını tanıttıklarını ve çok olumlu tepkiler almaya devam ettiklerini dile getiren Poyrazcan Gıda Genel Müdürü Soykan Yanya, Fuardan çok olumlu sonuçlarla Türkiye'ye döndüklerini söyledi. Japonya pazarının çok zorlukları olduğunu, ifade eden Yanya, “2 bin 400 firmanın stand açtığı Fuar, Uzakdoğu'nun en önemli fuar organizasyonu. Uzakdoğu pazarına erişmek isteyen gıda firmalarının tercih ettiği bir fuar. Biz de ilk kez geçen yıl katıldığımız Fuara bu yıl da iştirak ettik. Görüşmelerimiz çok olumlu geçti. Özellikle Japonlar zeytinyağını tanıyorlar. Bu pazarda şansımız yüksek. Görüşmelerizin sonunda yeni ihracat bağlantıları gerçekleştireceğimize inanıyorum. Biz bundan sonra da fuarlarda tanıtım seferberliğine devam edeceğiz. Amacımız kaliteli ve sağlıklı zeytinyağlarımızı dünya ile buluşturmak" dedi.

İZMİR (DHA)

foto

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Poyraz'ın Japonya tanıtımı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 10 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Poyraz'ın Japonya tanıtımı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı