Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Poyraz Karayel 27.yeni bölüm fragmanı izle | Poyraz’ın karşısına çıkan sürpriz isim kim?

  Hürriyet Haber
  14.10.2015 - 12:29 | Son Güncelleme:

  Poyraz Karayel 27.bölüm fragmanında heyecan devam ediyor. Poyraz Karayel dizinin kadrosuna kim katılıyor?

  Poyraz Karayel 27.bölüm fragmanında heyecan dorukta. Poyraz Karayel dizinin kadrosuna yeni bir isim katılıyor. Poyraz'ın karşısına çıkacak sürpriz isim kim? Merakla beklenen Poyraz Karayel 27.yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Kanal D ekranlarında.

  POYRAZ KARAYEL‘DE YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
  Poyraz Karayel yeni bölümde; Albinonun katili olarak tüm işaretler Poyraz'ı göstermektedir. Ama Poyraz polisleri atlatmayı başarır. Hem polislerden kaçmak hem de Sinan'ı vuranları bulmak zorundadır. Bu arada Ayşegül'le birlikte yardımına hiç beklemediği bir kişi koşar: Mete...

  Sadrettin ise göl gezintisinden sonra eve tek döner. Songül'ün nerede olduğunu hiç kimse bilmemektedir. Poyraz örgütün izini sürmeye devam eder. Sinan'ı vurduranın kız kardeşi Meltem olduğunu öğrendiğindeyse şok yaşar. Peki, bu işin sorumlusu gerçekten Meltem mi? Sinan'ı vuranların peşine düşen Poyraz'ın karşısına sürpriz bir isim çıkıyor! Her şey bir oyunun parçası mıdır?

  Ayşegül Poyraz ‘sız yapamadığını anlar, ona duygularını itiraf etmeyi kafaya koyduğunda ise hiç beklemediği bir telefon her şey değişir...

  POYRAZ KARAYEL'E YENİ BİR İSİM KATILIYOR

  Poyraz Karayel'in 26. bölümünde genç oyuncu Hare Sürel kadroya katılmıştı. Dizinin yeni bölümüne ise bir yeni oyuncu daha ekranlara gelecek. Poyraz Karayel 27. Bölümde İdil Fırat, diziye yeni bir heyecan katacak. Başarılı oyuncu İdil Fırat'ın canlandıracağı karakter, Bahri Umman ile şaşırtıcı sahneleri ekranlara taşıyacak.

  Poyraz Karayel 27.yeni bölüm fragmanı izle | Poyraz’ın karşısına çıkan sürpriz isim kim

  POYRAZ KARAYEL 26.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

  Poyraz Karayel yayınlanan 26.Bölümüyle, izleyenler ekranlara kilitlendi! Sinan'ın vurulmasıyla yıkılmış olan Poyraz, bunu kimin yaptığının peşine düşüyor! Sinan, hastanede yaşam verirken ise imdadına Ayşegül koşuyor!

  Sinan, doğum gününde vurulmuştur ve yaşamla mücadele etmektedir. Poyraz ve Begüm başta olmak üzere herkes kötü bir haldedir.

  Ayşegül hastaneye koşar. Sinan’ın hayatıyla ilgilenen doktor olarak onun karar vermesi gerekir. Artık Sinan’ın hayatı Ayşegül’ün elindedir. Poyraz, oğluna bunu yapanların peşine düşer. İlk bulması gereken, palyaço kılığında evlerine giren ve Sinan’ı vuran albinodur. Poyraz albinoyu bulduğunda ne yapacaktır?

  Diğer yandan bebek ve Songül için tehlike çanları çalmaya başlamıştır. Çünkü Sadrettin’in kısır olduğunu öğrenmiştir.

  POYRAZ KARAYEL 27.BÖLÜM FRAGMAN İZLE

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı