Gündem Haberleri

  Poyraz Karayel 26. Bölüm fragman izle!

  Hürriyet Haber
  05.10.2015 - 13:28 | Son Güncelleme:

  Poyraz Karayel dizisi 25.Bölüm yayınlandıktan sonra tatile girdi. Aradan 3 Ay geçtikten sonra yayına tekrar giren ve sevdikleriyle buluşan Poyraz Karayel 26.Bölümle ekran başına geliyor. 26.Bölümde neler olacak? Poyraz Ayşegül'ü bulabilecek mi? Fragman izle.

  Poyraz Karayel dizisi 25.Bölüm yayınlandıktan sonra tatile girdi. Aradan 3 Ay geçtikten sonra yayına tekrar giren ve sevdikleriyle buluşan Poyraz Karayel 26.Bölümle ekran başına geliyor. 26.Bölümde neler olacak? Poyraz Ayşegül'ü bulabilecek mi? Detaylarda...

  HİKAYESİ
  Poyraz Karayel 26. Bölüm fragman izle

  Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikaye...
  Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.


  Yapım: Limon Film

  Yapımcı: Hayri Aslan

  Yönetmen : Çağrı Lostuvalı

  Senaryo: Ethem Özışık

  Görüntü Yönetmeni : Ahmet Münür Özsoy

  Sanat Yönetmeni: Serkan Özer

  Oyuncular: İlker Kaleli (Poyraz Karayel),Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Engin Benli (Zafer), Murat Daltaban (Mümtaz), Mustafa Alabora (Ünsal), Müge Akyamaç (Canan), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem Arslan (Sefer), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Emel Çölgeçen(Sema ), Ece Özdikici (Songül), Ataberk Mutlu (Sinan), Gülçin Hatıhan (Ümran), İsmail Düvenci (Cevher), Enis Yıldız (Av.Necdet), Emirhan Akbaba (İsa),Şebnem Hassanisoughi(Begüm)

  POYRAZ KARAYEL 26.BÖLÜM FRAGMAN'I İZLE

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı