Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Potanın Perileri tam gaz

Londra Olimpiyat Oyunları için hazırlıklarını sürdüren A Milli Kadın Takımımız, hazırlıklarını yaptığı tek antrenmanla sürdürdü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Saat 11:00’da Abdi İpekçi Spor Salonu’nda yapılan çalışmayı Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel ve TBF Sportif Faaliyetler Direktörü Emin Balcı da takip etti. Millilerimiz, Baş antrenör Ceyhun Yıldızoğlu nezaretinde gerçekleştirilen antrenmanın ilk bölümünde ısınma hareketleri yaparken, sonrasında ise istasyon çalışması gerçekleştirdi.

Ay Yıldızlılarımız, antrenmanın ikinci bölümünde ise önce dörde dört ve sonrasında da beşe beş hücum ve savunma düzenleri üzerine çalıştı. Milliler, çalışmanın sonunda ise iki gruba ayrılarak şut çalışması gerçekleştirdi.

Potanın perileri, antrenmanın sonunda 2012 Londra Olimpiyat Oyunları'na hazırlıklarının ikinci ayı olması nedeniyle pasta kesti.

Pazar gününü dinlenerek geçirecek olan A Milli Kadın Takımımız, 16 Temmuz Pazartesi günü Abdi İpekçi Spor Salonu’nda saat 11:00’da yapacağı tek antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz