« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Potanın kralı dört köşe

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Efes Pilsen'i final serisinde deviren Tofaş mutluluktan uçuyor

Basketbol Ligi'nde üst üste ikinci defa şampiyon olan Bursa temsilcisi, felekten bir gece yaşadı. Sporcular, yöneticiler ve teknik heyet, sabaha kadar eğlenirken, sezonun yorgunluğunu şarkı söyleyerek ve de dans ederek attı...

Erkekler Basketbol Birinci Ligi play-off final serisinde Efes Pilsen'e 4-1'lik üstünlük kurarak şampiyon olan TOFAŞ'ın oyuncuları, yöneticileri ve teknik heyeti, şampiyonluk sevincini Kuruçeşme Divan'da kutladılar. Oyuncuların ailelerinin de katıldığı gecede, TOFAŞ'lı oyuncular ile teknik heyet, kupayla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Şampiyonluk sevincini gece boyunca şarkılar ve marşlar söyleyerek, bayraklar sallayarak kutlayan TOFAŞ'lılar, tüm sezonun yorgunluğunu da eğlenerek üzerlerinden atmaya çalıştılar. Başkan Ersin Taş, disiplinli ve profesyonel bir anlayışla yürüttükleri çalışmaların ardından, mutlu sona ulaştıklarını açıkladı.

Efes Pilsen gibi Avrupa Ligi'nde final-four oynayan bir takımı yenerek, şampiyonluğa ulaştıklarını vurgulayan Taş, ‘‘Türkiye'nin en büyük takımı olduğumuzu gösterdik’’ dedi. Taş, yarın Bursa'ya döneceklerini ve hafta içinde tüm Bursalı basketbolseverleri konuk edecekleri bir organizayonla, şampiyonluk sevincini taraftarlarla paylaşacaklarını bildirdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler