« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Potada Ümitler İsrail önünde

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

5. Uluslararası Turgut Atakol Ümitler Basketbol Turnuvası, bugün İstanbul'da başlıyor. Darüşşafaka Ayhan Şahenk Salonu'nda 3 gün sürecek olan turnuvaya, Türkiye'nin yanı sıra, Almanya, Litvanya ve İsrail ümit milli takımları katılıyor. Millilerimiz turnuvadaki ilk maçında bugün saat 19.00'da İsrail'le mücadele edecek. Günün diğer maçı ise saat 17.00'de Almanya ile Litvanya arasında.

Olimpiyat İcra Kurulu toplantısı

Avustralya'nın Sydney kentinde gelecek yıl düzenlenecek 27. Yaz Olimpiyat Oyunları'nın 6. İcra Kurulu Toplantısı, bugün Ankara'da yapılacak. Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü toplantı salonunda saat 13.00'te başlayacak ve Gençlik ve Spor Genel Müdür Vekili Kemal Mutlu'nun başkanlığındaki toplantıya, oyunlarda yer alan federasyonların başkanları katılacak.

Copa America'da çeyrek finalistler

Paraguay'da devam eden ve ‘Copa America’ adıyla bilinen 40. Güney Amerika Futbol Şampiyonası'nda çeyrek finalistler belirlenmeye başladı. Dünkü müsabakalarda Paraguay, Peru'yu 1-0 yenerken, Bolivya ile turnuvanın konuk ekibi Japonya 1-1 berabere kaldılar. A Grubu'nda Paraguay ve Peru, B Grubu'nda Brezilya, Şili ve Meksika ile C Grubu'nda da Kolombiya, Arjantin ve Uruguay çeyrek finale kalmayı garantiledi.
Bunları da Beğenebilirsiniz