« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Potada ilk derbi 4.hafta

Beko Basketbol Ligi'nde 2009-2010 sezonu fikstür çekimi gerçekleştirildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TBBL'de G.Saray-F.Bahçe derbisi 6. haftada

Polat Renaissance Otel'de yapılan fikstür çekimi sonrası ligin ilk yarısının programı da belli oldu.      

Geçen sezonunu Efes Pilsen'in şampiyon olarak tamamladığı ligin yeni sezonu, 17 Ekim tarihinde oynanacak maçlarla başlayacak.

Gerçekleştirilen kura çekimi sonrası Fenerbahçe Ülker, Beşiktaş Cola Turka ve Galatasaray Cafe Crown'un kendi aralarında yapacağı maçların programı da belirlendi. 5. haftasında Galatasaray Cafe Crown-Fenerbahçe Ülker derbisine sahne olacak ligde, 12. haftada Fenerbahçe Ülker-Beşiktaş Cola Turka ve 13. haftada da Beşiktaş Cola Turka-Galatasaray Cafe Crown karşılaşmaları yapılacak.

Son şampiyon Efes Pilsen ise bu rakipleriyle peş peşe karşılaşacak. Lacivert-beyazlı ekip, 4. haftada seriye başlayacak ve ilk mücadelesinde Fenerbahçe Ülker'in karşısına çıkacak. 5. haftada Beşiktaş Cola Turka deplasmanına gidecek son şampiyon, 6. haftada da Galatasaray Cafe Crown'u konuk edecek.

İLK YARI FİKSTÜRÜ

Beko Basketbol Ligi'nde 2009-2010 sezonun ilk yarı fikstürü şöyle:

1. Hafta:

Fenerbahçe Ülker-Kepez Belediyesi

Darüşşafaka Cooper Tires-Beşiktaş Cola Turka

Galatasaray Cafe Crown-OYAK Renault

TOFAŞ-Aliağa Petkim

Antalya Büyükşehir Belediyesi-Türk Telekom

Pınar Karşıyaka-Bornova Belediye

Banvit-Erdemir

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Efes Pilsen

2. Hafta:

Efes Pilsen-Banvit

Beşiktaş Cola Turka-Antalya Büyükşehir Belediyesi

OYAK Renault-Pınar Karşıyaka

Kepez Belediye-Galatasaray Cafe Crown

Bornova Belediye-TOFAŞ

Türk Telekom-Mersin Büyükşehi Belediyesi

Aliağa Petkim-Darüşşafaka Cooper Tires

Erdemir-Fenerbahçe Ülker

3. Hafta:

Fenerbahçe Ülker-Banvit

Darüşşafaka Cooper Tires-Bornova Belediye

Galatasaray Cafe Crown-Erdemir

TOFAŞ-OYAK Renault

Antalya Büyükşehir Belediyesi-Aliağa Petkim

Pınar Karşıyaka-Kepez Belediye

Türk Telekom-Efes Pilsen

Mersin Büyükşehir Belediye-Beşiktaş Cola Turka

4. Hafta:

Efes Pilsen-Fenerbahçe Ülker

Beşiktaş Cola Turka-Türk Telekom

OYAK Renault-Darüşşafaka Cooper Tires

Kepez Belediye-TOFAŞ

Bornova Belediye-Antalya Büyükşehir Belediyesi

Banvit-Galatasaray Cafe Crown

Aliağa Petkim-Mersin Büyükşehir Belediyesi

Erdemir-Pınar Karşıyaka

5. Hafta:

Beşiktaş Cola Turka-Efes Pilsen

Darüşşafaka Cooper Tires-Kepez Belediye

Galatasaray Cafe Crown-Fenerbahçe Ülker

TOFAŞ-Erdemir

Antalya Büyükşehir Belediyesi-OYAK Renault

Pınar Karşıyaka-Banvit

Türk Telekom-Aliağa Petkim

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Bornova Belediye

6. Hafta:

Efes Pilsen-Galatasaray Cafe Crown

Fenerbahçe Ülker-Pınar Karşıyaka

OYAK Renault-Mersin Büyükşehir Belediyesi

Kepez Belediye-Antalya Büyükşehir Belediyesi

Bornova Belediye-Türk Telekom

Banvit-TOFAŞ

Aliağa Petkim-Beşiktaş Cola Turka

Erdemir-Darüşşafaka Cooper Tires

7. Hafta:

Beşiktaş Cola Turka-Bornova Belediye

Darüşşafaka Cooper Tires-Banvit

TOFAŞ-Fenerbahçe Ülker

Antalya Büyükşehir Belediyesi-Erdemir

Pınar Karşıyaka-Galatasaray Cafe Crown

Türk Telekom-OYAK Renault

Aliağa Petkim-Efes Pilsen

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Kepez Belediye

8. Hafta:

Efes Pilsen-Pınar Karşıyaka

Fenerbahçe Ülker-Darüşşafaka Cooper Tires

Galatasaray Cafe Crown-TOFAŞ

OYAK Renault-Beşiktaş Cola Turka

Kepez Belediye-Türk Telekom

Bornova Belediye-Aliağa Petkim

Banvit-Antalya Büyükşehir Belediyesi

Erdemir-Mersin Büyükşehir Belediyesi

9. Hafta:

Beşiktaş Cola Turka-Kepez Belediye

Darüşşafaka Cooper Tires-Galatasaray Cafe Crown

TOFAŞ-Pınar Karşıyaka

Antalya Büyükşehir Belediyesi-Fenerbahçe Ülker

Bornova Belediye-Efes Pilsen

Türk Telekom-Erdemir

Aliağa Petkim-OYAK Renault

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Banvit

10. Hafta:

Efes Pilsen-TOFAŞ

Fenerbahçe Ülker-Mersin Büyükşehir Belediyesi

Galatasaray Cafe Crown-Antalya Büyükşehir Belediyesi

OYAK Renault-Bornova Belediye

Kepez Belediye-Aliağa Petkim

Pınar Karşıyaka-Darüşşafaka Cooper Tires

Banvit-Türk Telekom

Erdemir-Beşiktaş Cola Turka

11. Hafta:

Beşkitaş Cola Turka-Banvit

Darüşşafaka Cooper Tires-TOFAŞ

OYAK Renault-Efes Pilsen

Antalya Büyükşehir Belediyesi-Pınar Karşıyaka

Bornova Belediye-Kepez Belediye

Türk Telekom-Fenerbahçe Ülker

Aliağa Petkim-Erdemir

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Galatasaray Cafe Crown

12. Hafta:

Efes Pilsen-Darüşşafaka Cooper Tires

Fenerbahçe Ülker-Beşiktaş Cola Turka

Galatasaray Cafe Crown-Türk Telekom

TOFAŞ-Antalya Büyükşehir Belediyesi

Kepez Belediye-OYAK Renault

Pınar Karşıyaka-Mersin Büyükşehir Belediyesi

Banvit-Aliağa Petkim

Erdemir-Bornova Belediye

13. Hafta:

Efes Pilsen-Kepez Belediye

Beşiktaş Cola Turka-Galatasaray Cafe Crown

OYAK Renault-Erdemir

Antalya Büyükşehir Belediyesi-Darüşşafaka Cooper Tires

Bornova Belediye-Banvit

Türk Telekom-Pınar Karşıyaka

Aliağa Petkim-Fenerbahçe Ülker

Mersin Büyükşehir Belediyesi-TOFAŞ

14. Hafta:

Galatasaray Cafe Crown-Aliağa Petkim

Fenerbahçe Ülker-Bornova Belediye

Darüşşafaka Cooper Tires-Mersin Büyükşehir Belediyesi

TOFAŞ-Türk Telekom

Antalya Büyükşehir Belediyesi-Efes Pilsen

Pınar Karşıyaka-Beşiktaş Cola Turka

Banvit-OYAK Renault

Erdemir-Kepez Belediye

15. Hafta:

Efes Pilsen-Erdemir

Beşiktaş Cola Turka-TOFAŞ

OYAK Renault-Fenerbahçe Ülker

Kepez Belediye-Banvit

Bornova Belediye-Galatasaray Cafe Crown

Türk Telekom-Darüşşafaka Cooper Tires

Aliağa Petkim-Pınar Karşıyaka

Mersin Büyükşehir Belediyesi-Antalya Büyükşehir Belediyesi


Bunları da Beğenebilirsiniz