Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Potada Avrupa sınavı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Basketbolda Avrupa Ligi'ndeki temsilcilerimizden Türk Telekom PTT bugün grubundaki beşinci maçında Yunanistan'ın güçlü takımlarından PAOK ile karşı karşıya geliyor. Ankara Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak maç saat 20.00'de başlayacak ve TGRT'den canlı yayınlancak.

Koraç Kupası'nda ise G.Saray, İtalyan ekibi Varese ile karşılaşacak. Ayhan Şahenk Salonu'nda oynanacak maç saat 18.00'de başlaşlayacak ve CINE 5'ten naklen yayınlancak. Darüşşafaka, Bulgaristan'ın Slavia Vis takımı ile oynuyor. Ayhan Şahenk Salonu'ndaki maç saat 20.00'de başlayacak.

İzmir ekibi Tuborg ise deplasmanda Polonya takımı Stal Bobrek ile oynuyor. Maç Türkiye saati ile 20.00'de başlayacak. Koraç Kupası'ndaki temsilcilerimizden Kombassan da deplasmanda Hırvat BC Zadar takımı ile Türkiye saati ile 20.00'de karşılaşacak.

Bayanlar Avrupa Ligi'nde de G.Saray, saat 17.00'de deplasmanda Çek takımı BK Zabovresky ile oynuyor. Ronchetti Kupası'nda ise Botaş, Macar ekibi G.Sokron ile Adana'da saat 18.00'de karşılaşacak. Bu kupadaki diğer temsilcimiz Beşiktaş ise saat 20.00'de İtalyan takımı AS Pavia ile deplasmanda oynayacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz