Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Popüler Android uygulamasının fiyatı 59 kuruşa düştü

  Hürriyet Haber
  04.03.2016 - 06:06 | Son Güncelleme:

  Android telefonların kolayca kişiselleştirilebilmesini sağlayan Nova Launcher'ın 30 TL'lik fiyatı bu akşam itibarıyla 59 kuruşa kadar düştü.

  İşletim sistemi arayüzünü kendi zevklerinize göre tamamen kişiselleştirmenizi sağlayan Nova Launcher uygulamasının gesture, uygulama gizleme, daha fazla efekt gibi ek özellikler sunan Prime sürümü Android'in en çok indirilen uygulamaları arasında yer alıyor.

  TeslaCoil Software tarafından geliştirilen Nova Launcher, ekran düzeninizi değiştirebilmeniz için bir dizi ayar sunuyor ve çoklu giriş ekranları, farklı simge boyutlar ve ızgara düzenlerini destekliyor.
  Popüler Android uygulamasının fiyatı 59 kuruşa düştü
  Uygulama listesini de değiştiren Nova, bu ekranın düzenini değiştirmenize olanak tanıyor. Bununla kalmayan uygulama, widget'lar için daha derli toplu bir ekran sunuyor.

  Android 7nin çıkış tarihi belli olduAndroid 7'nin çıkış tarihi belli oldu

  Giriş ekranındaki klasörleri beraber gruplama, giriş ekranındaki birçok öğenin rengini değiştirebilme, Nova'nın sahip olduğu yeteneklerden sadece bazıları.

  Normal şartlarda 30 TL'den satılan ancak bugün itibariyle 59 kuruşa kadar düşen Nova Launcher Prime sürümü, ekran ve simge hareketleri, okunmayan mesaj sayısı, uygulama listesi için özel sekme ve klasörler, uygulama gizleme ve daha fazla görsel efekt gibi ek işlevlere kavuşabiliyorsunuz.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı