Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Popescu ilk maçta yok

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Samsunspor maçında sakatlanan Rumen futbolcunun dün çekilen MR'ında sol kasığında ödem oluştuğu, 2 Mart'taki B.Dortmund maçında forma giyemeyeceği açıklandı.

G.Saray'da Borussia Dortmund maçı öncesi sakatların durumu sıkıntı yaratırken, Popescu'nun 2 Mart'taki karşılaşmada forma giyemeyeceği açıklandı. Samsunspor karşılaşmasında sakatlanan Rumen futbolcunun dün çekilen MR'ında sol kasığında ödem oluştuğu ve 2 Mart'taki ilk maçta forma giyemeyeceği belirtildi.

Popescu'nun sakatlığı üzüntü yaratırken, Emre ile Hagi'nin perşembe günkü maça yetiştirilmesi için doktorlar seferber oldu. Dün MR'ı çekilen Emre'nin ile sakatlığı tam olarak geçmediği için Samsunspor'a karşı forma giyemeyen Hagi'nin durumunun maçtan önce netlik kazanacağı açıklandı. Bugünü izin yaparak geçirecek G.Saray, salı günü Dortmund'a gidecek.

Cimbom'dan düz koşu

G.Saray, Borussia Dortmund maçının hazırlıklarına dün sabah yaptığı çalışmayla başladı. Fatih Terim yönetimindeki idmanda, sarı kırmızılı futbolcular koşu ve depar çalışması yaptı. Çalışmaya midesini üşüten Arif ile izinli olan Sergen katılmadı.

Sergen'e özel izin

G.SARAY Teknik Direktörü Fatih Terim, Samsunspor maçında mükemmel bir oyun çıkarıp, bir gol atıp, bir golün de pasını veren Sergen'e iki gün izin verdi. Sergen'in geldiği gündün bu yana idmanları hiç aksatmadığını söyleyen Terim, ‘‘Zaten B.Dortmund maçında da oynayamıyor. Geldiği günden bu yana dinlenememişti. Onun için kendisini iki gün izin verdik’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz