Ponpon kızların şaşırtan gösterisi

DHA
15 Aralık 2014 - 12:05Son Güncelleme : 15 Aralık 2014 - 12:07

Almanya’da ponpon kızlar grubu iddia üzerine 2 arkadaşlarını 5 metre yüksekliğe fırlatırken, 157 saniye içerisinde çamaşır astı hem de bunlara mandal taktı.

Almanya’da 2’nci Devlet Kanalı ZDF’de Markus Lanz’ın hazırlayıp sunduğu aynı anda Avusturya’daki ORF kanalından da canlı yayınlanan birbirinden ilginç iddiaların gerçeğe dönüştürüldüğü ‘Wetten Dass’ (Bahse Var Mısın?) programına başvuran 15 yaşındaki Charlotta ve 16 yaşındaki Kartika arkadaşları tarafından havaya fırlatıldıktan sonra 5 metre yükseklikteki ipe 3 dakika çerisinde 10 çamaşır asıp, üzerlerine mandal takabileceğini öne sürdü.

Başvuru kabul edilince stüdyoya ip gerildi ve 14 kızdan oluşan ponpon kızlar grubu gösterilerine başladı. Kronometrenin başlatılması ile Charlotta ve Kartika arkadaşları tarafından peş peşe havaya fırlatılırken, önce 10 çamaşır ipe asılırken daha sonra 10 mandal bunlara takıldı. Verilen 180 saniyelik sürenin tamamlanmasına 23 saniye kala ponpon kızlar ilginç iddialarını gerçeğe dönüştürürken stüdyodan büyük alkış aldı.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı