Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Pompalı koca kuaförü bastı

  Mehmet EZER/DHA
  27 Mayıs 2010 - 00:00Son Güncelleme : 27 Mayıs 2010 - 00:55

  Kendisini terk eden eşinin çalıştığı kuaför salonunu basan koca, barışma teklifi reddedilince çılgına döndü. Pompalıyla eşini vurup çalışanları rehin alan koca, yakalanacağını anlayınca kendi yaşamına da son verdi.

  KUAFÖRDE DEHŞET

  İŞTE OLAY YERİNDEN GÖRÜNTÜLER / WEB TV

  ANTAKYA’da inşaatlarda çalışan Adem Soylu (26), dün saat 11.00’de, bir süre önce kendisini terk eden kuaför eşi Burcu Soylu’yla (18) konuşmak için, Kanatlı Mahallesi’ndeki işyerine geldi. Bir süre eşini evine dönmesi için ikna etmeye çalışan Soylu, başarılı olamadı. Bunun üzerine yanındaki getirdiği pompalı tüfeğiyle eşinin göğsüne ateş etti. Adem Soylu, kuaför salonunun sahibi ile çalışanlarını da rehin aldı.

  Burcu Soylu olay yerinde öldü. Keskin nişancılar çevrede önlem alırken, Adem Soylu, kapıya çıkıp pompalıyı göğsüne dayadı ve polislerin çekilmesini istedi. Çelik yelekli polisler, Soylu’yu ikna etmek için oyalarken, rehin aldığı çalışanlar dışarı çıkarıldı. Rehin aldığı çalışanların kurtarıldığını fark eden Soylu, yakalanacağını anlayınca göğsüne dayadığı pompalının tetiğine bastı. Adem Soylu da olay yerinde yaşamını yitirdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı