Ege Haberleri

  Pompalı dehşete iki kuzen kurban

  Kadir ÖZEN / İZMİR, (DHA)
  26.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İzmir’de bir genç, alacak yüzünden tartışmaya girdi, gece tüfekle döndü, olayla ilgisi olmayan bir gruba ateş açtı. 17 yaşındaki iki kuzeni öldüren genç, bir minibüse rastgele ateş açtıktan sonra otomobille kayıplara karıştı.

  BUCA Kaynaklar’da bir yayla evinde bekçilik yapan M.A.K. (20) önceki sabah yanında arkadaşları bulunan ve ismi öğrenilemeyen bir gençle alacak nedeniyle tartıştı, görgü tanıklarına göre, “Silahımı alıp döneceğim. Hepinizi öldüreceğim” diyerek ayrıldı. M.A.K., saat 23.30 sıralarında, plakası belirsiz bir otomobille döndü, Atatürk Caddesi’ndeki otobüs durağında oturan ve olayla ilgisiz 4 genci gördü, pompalı tüfekle yaklaşık 10 metre mesafeden rastgele ateş açtı.
  Sürünerek de olsa kaçamadı
  Bir fırında çalışan Kazım İnceman (17) bacağından yaralanıp, yere düştü. Dehşete düşen diğer gençler kaçmaya başladı. Bu sefer kaçmaya çalışan gençlere ateş açan saldırgan, yaralı gencin yaşıtı ve amcasının oğlu olan berber çırağı Ekrem İnceman’ı göğsünden 2 kez vurdu. İki kişi olay yerinden kaçmayı başardı. Yaralı gençlere dönen M.A.K. olay yerinden sürünerek yaklaşık 5 metre uzaklaşabilen Kazım İnceman’ı gördü, yanına giderek başına ateş etti. Çılgın genç, olay yerinden geçmekte olan Mustafa Yılmaz yönetimindeki 35 DKZ 68 plakalı minibüse de ateş açtı. İçinde üç yolcu bulunan  minibüsün sağ kapı camı parçalandı, Yılmaz gaza basarak olay yerinden uzaklaşabilmeyi başardı. Son olarak çevreye rastgele ateş açan M.A.K. bindiği otomobille olay yerinden kaçtı.

  İkisi de can verdi

  İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Kazım İnceman’ın öldüğünü belirledi. Ağır yaralı Ekrem İnceman, Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi’ne götürüldü. İki amca oğlunun yaralandığını duyan yakınları olay yerine koştu. Kazım İnceman’ın öldüğünü öğrenen akrabaları gözyaşlarını tutamadı. İlerleyen saatlerde Ekrem İnceman’ın da yaşamını yitirdiği haberi ulaştı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı