SAMSUN HABERLERİ

Polonya’dan Tıbbi Cihazlar İçin Samsun’a Geldiler

IHA
07.10.2015 - 14:00Son Güncelleme : 07.10.2015 - 14:01

Polonya’dan K&K Herbal Poland firması tıbbi cihazlar için Samsun’u ziyaret etti.

IHA

Polonya’dan K&K Herbal Poland firması tıbbi cihazlar için Samsun’u ziyaret etti.
Ziyarete firma yetkilileri Krzysztof Mitaszewski ve Andrey Bochkarov katılırken, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan, Başkan Yardımcısı Özkan Er ve MEDİKÜM Yönetim Kurulu Üyesi Erol Acer de ziyarette hazır bulundu.
Sağlık alanında faaliyet gösteren aynı zamanda da Polonya borsasında işlem gören K&K Herbal Poland firması yetkililerine Samsun’da imalat yapmakta olan tıbbi cihaz üreticileri ve ürünleri hakkında bilgi aktarıldı.
Konuyla ilgili basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan, Samsun’un tıbbi cihaz üretiminde uluslararası bilinirliğinin arttığını, bunun gerek sektör gerekse ülke açısından güzel bir gelişme olduğunu ifade etti.
MEDİKÜM Yönetim Kurulu Üyesi Erol Acer ise, “Bu yapılan çalışma için Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi’ne teşekkür ederim. Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu sektörün gelişimine katkı veriyor. MEDİKÜM’ün kurulması ile daha geniş çalışmalar sektöre, şehre ve ülkeye fayda sağlayacaktır. Samsun’da Medikal İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) kurulmasıyla gelişim daha da hızlanacaktır” dedi.
K&K Herbal Poland firması yetkilisi Krzysztof Mitaszewski de Samsun’da gördüğü misafirperverlikten duyduğu memnuniyeti belirterek, Samsun’da kaldıkları süre içerisinde tıbbi cihaz üretici firmaları ziyaret ederek işbirliği imkanları oluşturmaya çalışacaklarını dile getirdi.
Heyet Cumartesi gününe kadar Samsun’da kalarak MEDİKÜM nezaretinde üreticileri yerinde ziyaret edecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden Polonya’dan Tıbbi Cihazlar İçin Samsun’a Geldiler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ekim 2015 tarihinde saat 14 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Polonya’dan Tıbbi Cihazlar İçin Samsun’a Geldiler haberi güncellenecektir.

  SAMSUN NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Eylül 2017, Perşembe
  • İmsak
   04:31
  • Guneş
   06:13
  • Öğle
   12:39
  • İkindi
   16:05
  • Akşam
   18:43
  • Yatsı
   20:12
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı