Gündem Haberleri

  Polisten mağaralara şok operasyon

  Ali LEYLAK/ŞANLIURFA, (DHA)
  29.12.2009 - 16:44 | Son Güncelleme:

  ŞANLIURFA'da, son zamanlarda meydana gelen değişik suçların faillerine ulaşmak isteyen polis, bu kişilerin gizlenme ihtimali bulunan mağaraların bulunduğu bölgeye operasyon düzenlendi.

  Özel Harekat, çevik kuvvet ve Asayiş Şube polislerinin katıldığı operasyondaki görüntüler aksiyon filmlerindeki sahneleri aratmadı.

  Yeni yıl öncesi faili meçhul kalan hırsızlık, yaralama, gasp gibi suçların faillerinin yakalanması için çalışma yürüten polis, kentin Direkli, Şıh Maksut ve Topdağı semtlerinde bulunan mağaralarda arama yaptı. Akşam saatlerinde, operasyona katılan 250 polis bölgeyi didik didik aradı. Bölgede geniş güvenlik önlemi alınırken, özel harekat timleri uzun namlulu silahları ile tüm mağaraları tek tek arayıp, şüpheli kişileri kimlik kontrolünden geçirdi. Nefes kesen ve yaklaşık 3 saat süren operasyonda, herhangi bir suç unsuruna rastlanmadı. Emniyet yetkilileri, kentin huzur ve güvenliği için şüphelilerin polisten gizlenmek için tercih edebilecekleri başta mağaralar olmak üzere tüm bölgelere ani baskınların bundan sonra da süreceğini açıkladı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı