Ege Haberleri

  Polisten kaçarken mahsur kaldı, itfaiye kurtardı

  Ferah IŞIK / DENİZLİ, (DHA)
  28.08.2012 - 10:24 | Son Güncelleme:

  Denizli’de senet borcunu ödemediği için hapis cezasına çarptırılan 61 yaşındaki M.D, kendisini yakalamak için gelen polisten kaçarken 6'ncı kattaki evinin balkonundan 5'inci kattaki evin balkonuna indi ve mahsur kaldı. M.D., mahsur kaldığı yerden itfaiye ekiplerince kurtarıldı, polis tarafından cezaevine gönderildi.

  Denizli'de inşaatlarda taşeronluk yapan M.D., iddiaya göre borcunu ödemediği için alacaklıları tarafından hakkında dava açıldı. Görülen duruşma sonuçlandı ve M.D.'nin tutuklanmasına karar verildi. Bugün saat 14.00 sıralarında Denizli Emniyet Müdürlüğü İnfaz Bürosu Amirliği ekipleri, M.D.'yi savcılığın talimatıyla cezaevine göndermek üzere yakalamak için Atatürk Caddesi Duranoğlu Apartmanı'ndaki evine gitti. Apartmanın 6'ncı katında oturan M.D., polislerin geldiğini görünce, evinin balkonundan, beşinci katın balkonuna indi.
  HIRSIZ ZANNEDİP POLİSİ ARADI
  Apartmanın yakınındaki yoldan geçen bir kişi, beşinci kata demirlerden tutunarak inmeye çalışan M.D.'yi balkondan girerken gördü ve hırsız sanarak polisi aradı. M.D.'nin peşinde olan polisler de alt kattaki daireye girdiğini fark etti. Polisin çağrısı üzerine girdiği daireden çıkmak isteyen M.D., kapının kilitli olması nedeniyle mahsur kaldı. Bu durum üzerine polis, itfaiyeden merdivenli araç istedi. İtfaiye ekipleri tarafından kurtarılan M.D., cezaevine gönderildi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı