Ege Haberleri

  Poliste 24 saat

  Hürriyet Haber
  14.02.2011 - 20:11 | Son Güncelleme:

  Karabağlar

  Ne varsa götürdü

  Hami Açar’ın evine balkon kapısının korkuluk demirlerini kırıp içeri giren zanlılar, içinde 22 adet altın bilezik, altın takı seti, 1 adet tam, 10 adet yarım, 15 adet çeyrek Cumhuriyet altını, altın zincir ve 1 adet küpe bulunan çelik kasa ile, ceket cebindeki 100 dolar, 170 TL para ile cep telefonunun çalındığı belirlendi.

  BAYRAKLI

  Hırsızlara suçüstü

  Emek Mahallesi’nde Abdullah Özata’ya ait evin penceresindeki demir korkulukları sökerek içeri giren M.B. ve F.G., ekipler tarafından suçüstü yakalandı. Gözaltına alınan iki zanlı hakkında yasal işlemlere başlandı.

  BORNOVA

  Su bahanesiyle çarptı

  Ergene Mahallesi, Mustafa Kemal Caddesi’nde E.K.’nin evine gelip para isteyen bir kişi olumsuz yanıt alınca bir bardak su istedi. Mutfaktan su getirmeye giden E.K., döndüğünde ayakkabılık üzerinde açıkta duran 150 TL paranın yerinde olmadığını, su isteyen bu kişinin de gittiğini görünce durumu polise bildirdi.

  BUCA

  Lokale silahlı saldırı

  İnönü Mahallesi’nde Enver Şimşek’in yönetici olduğu Niğdeliler Lokali’ne gece yarısı ateş edildi. Olay yerine gelen polis 6 adet 7.65 milimetre çapında boş kovan buldu. Polis, kimin ateş ettiğini belirleyip, yakalamak için çalışma başlattı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı