NİĞDE HABERLERİ

Polislerden Güvenlik Kamerası Tavsiyesi

IHA
27.02.2015 - 11:27Son Güncelleme :

BOR İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK BÜRO AMİRLİĞİ VE ASAYİŞ BÜRO AMİRLİĞİNİN ORTAKLAŞA YÜRÜTTÜKLERİ KAMU GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASINDA ALINACAK TEDBİRLER KONULU PROJE KAPSAMINDA BOR’DA ESNAFLARA BİLGİLENDİRMELER YAPILDI.

IHA

Bor İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ve Asayiş Büro Amirliğinin ortaklaşa yürüttükleri kamu güvenliğinin sağlanmasında alınacak tedbirler konulu proje kapsamında Bor’da esnaflara bilgilendirmeler yapıldı.
İlçe merkezi esnafı ve apartman site yöneticilerine yönelik Bor İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ve Asayiş Büro Amirliğinin ortaklaşa yürüttükleri Kamu Güvenliğinin Sağlanmasında alınacak tedbirler konulu proje kapsamında tek tek esnaflar ve apartman yöneticileri dolaşılarak güvenlik kamerası, alarm ve kepenk konusunda bilgiler verildi.
Toplum Destekli polisler vatandaşlara bilgilendirici broşürler de dağıttı. Ekipler,
Özellikle Bor’lu esnafların işyerlerinin güvenlik zafiyetleri kendilerine açıklanarak bu konularda gerekli tedbirlerin alınması hususunda bilgilendirme çalışması yapıldı. Bu çalışmaların esnafların ve site yöneticileri tarafından kabul görüp kamera ve kepenk taktırılması durumunda hırsızlıkların ve dolandırıcılıkların azalacağı, meydana gelebilecek asayiş olaylarının daha kısa zamanda sonuçlandırılması açısından yararlı olacağı söylendi.
Vatandaşlar ise bu konunun çok önemli olduğunu, kendi mal ve canlarının korunması açısından büyük bir öneme sahip olduğunu söylediler. Bu çalışmalarından dolayı Bor İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli ve Asayiş Büro ekiplerine teşekkür ettiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Niğde haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Niğde ilinden Polislerden Güvenlik Kamerası Tavsiyesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 11 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Polislerden Güvenlik Kamerası Tavsiyesi haberi güncellenecektir.

NİĞDE NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:01
 • Guneş
  07:45
 • Öğle
  12:49
 • İkindi
  15:17
 • Akşam
  17:32
 • Yatsı
  19:04
Sayfa Başı