Polisin dans gösterisi interneti salladı

Birce BORA
04 Eylül 2015 - 15:57Son Güncelleme : 04 Eylül 2015 - 15:57

İngiltere’nin Manchester kentinin geleneksel Pride yürüyüşünde kalabalıkları karşısına alıp Footloose şarkısı eşliğinde dans eden 44 yaşındaki dedektif Jacqui Prest kısa sürede sosyal medyada şöhret oldu.

6 yıllık karısından 2.5 yaşında bir oğlu olan Prest’in üzerinde polis üniforması ile yaptığı dans şovu iki günde 180 bin’den fazla kişi tarafından izlendi.

Dansıyla ilgili Daily Mail gazetesine konuşan Prest “Footloose beni her zaman etkisi altına alıyor! Şarkıyı duyunca ayaklarımı yere vurmaya başladım ve sonrası da geldi. Pride’ı çok seviyorum. Herkes alkışlıyor, gülümsüyor, onları mutlu ettiğinizi görebiliyorsunuz” dedi.

Polisin dans gösterisi interneti salladı

Prest sözlerine “Ben bu yıl ilk kez Police with Pride grubundan sorumluydum. 200 kadar polis memuru, teşkilatta çalışan destek elemanları ve onların aile üyeleri yürüyüşe katıldı. Bu Birleşik Krallık’ta bir gurur yürüyüşüne katılan en büyük polis grubu, 2011 yılında sadece 11 kişilerdi” diyerek devam etti.

Dedektif sözlerini “Benim için gurur yürüyüşlerine katılmak çok önemli çünkü katılarak biz LGBT toplumuna ve diğer potansiyel nefret suçu kurbanlarına polisin onları anladığını, kabul ettiğini ve onlara destek olacağını göstermiş oluyoruz” diyerek tamamladı.

Etiketler: polis , dans , Jacqui Prest


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı