Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Polis kamyonet sürücüsünü uyandırmakta zorlandı

  Bülent TATOĞULLARI/DHA
  11.04.2016 - 12:08 | Son Güncelleme: 11.04.2016 - 12:25

  Antalya’da yol kenarına park ettiği kamyonette uyuyan İsmail Solak’ı uyandırmak için her yolu deneyen polis, 25 dakika süren çabanın sonunda başarılı oldu.

  Olay, Konyaaltı İlçesi, Uncalı Caddesi’nde meydana geldi. Sabah erken saatlerde yüzlerce polisin geçiş güzergahında devriye görevi yapan Güvenlik Şube Müdürlüğüne bağlık ekipler, yol kenarında gelişi güzel park edilmiş 07 FH 715 plakalı kamyoneti gördü. Polis, üzerinde çeşitli boru ve malzemeler bulunan aracın sürücüsünün, şoför mahallinde uyuduğunu fark etti. Sürücüyü uyandırmak için kapıya vuran polis, başarılı olamadı. Bunun üzerine bulunan bir anahtar yardımı ile kapı açılmaya çalışıldı. Ancak kapı açılmadı.

  Polis kamyonet sürücüsünü uyandırmakta zorlandı


  ARAÇ SALLANDI, YİNE UYANMADI

  Polis sürücüyü bu kez aracı sallayarak kendine getirmek istedi. Ancak ne yapıldıysa olmadı. Yaklaşık 25 dakika boyunca mücadele eden polis, kapıyı yumruklayarak sürücüyü kendine getirmeyi başardı. Gözünü açınca polisi karşısında gören İsmail Solak adlı sürücü, "Çalıştığım için iki gündür uykusuzum. Buraya nasıl geldim, ne yaptım hatırlamıyorum. Biraz da gözüm rahatsız olunca uyumuş kalmışım" dedi. Üzerinde kimlik çıkmayan Solak, polis merkezine götürüldü.

  Polis kamyonet sürücüsünü uyandırmakta zorlandı

  Etiketler: Polis , Uyku , Antalya , kamyonet
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı