KIRKLARELİ HABERLERİ

Polis Hatıra Ormanı'na 250 fidan dikildi

DHA
26.03.2017 - 17:02Son Güncelleme :
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ,(DHA)- KIRKLARELİ’nde Polis Hatıra Ormanı'na 250  fidan dikildi.

Pınarhisar karayolu üzerindeki Polis Hatıra Ormanı'nda düzenlenen fidan dikim törenine Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, Adalet Komisyonu Başkanı Vahdet Yeltepe, Emniyet Müdürü Erkin Adalar, Jandarma Alay Komutanı Albay Selahattin Acara ve kurum müdürleri katıldı. Fidan dikim töreninde konuşan Vali Esengül Civelek yaptığı konuşmada; “Vatandaşlarımızın huzuru, mutluluğu, can ve mal güvenliği için mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz üstün hizmet anlayışı ile özveri ile fedakârlıkla çalışan tüm teşkilat mensuplarımı Sayın Müdürümün şahsında kutluyor, teşekkür ediyorum. Aramızdan ayrılan aziz şehitlerimiz polislerimiz ile teşkilat mensuplarımızı rahmet ve minnetle anıyorum. Gazilerimize de aileleri ile birlikte sağlıklı huzur dolu bir yaşam diliyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Hatıra Ormanı’na 250 adet fidan dikildi. Vali Civelek fidan dikme etkinliğinde emeği geçen Kırklareli Orman İşletme Müdürlüğü’nde görevli kadınlarımıza ayrıca teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırklareli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırklareli ilinden Polis Hatıra Ormanı'na 250 fidan dikildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2017 tarihinde saat 17 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Polis Hatıra Ormanı'na 250 fidan dikildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı