Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Polis, Demirkol'un bilgisayarlarına el koydu

  Funda KESKİN/İSTANBUL (DHA)
  22.09.2005 - 16:57 | Son Güncelleme:

  Polis, Gamze Özçelik'e tecavüzle suçlanan Gökhan Demirkol’un evi ve iki bürosunda da bulunan bilgisayarlarına el koydu. İddiaya göre bilgisayarlarda, ‘Gamze Özçelik’ adını taşıyan iki dosya var. Ancak bu dosyalar henüz açılmadı. Uzmanların incelemesi sürüyor.
  Oyuncu Gamze Özçelik’in, kendisini ilaçla uyutup tecavüz ettiğini iddia ettiği basketbolcu eski sevgilisi Gökhan Demirkol’un özel bilgisayarı polis tarafından incelemeye alındı.

  Demirkol’un Kozyatağı’ndaki evine ve kullandığı iki büroya gelen polis ekipleri, buradaki bilgisayarlara el koydu. Yapılan ilk tespitlere göre bilgisayarda Özçelik’le ilgili çok önemli bilgi ve belgelere ulaşıldı. Bilgisayarda Özçelik’e ait başka video görüntülerinin olup olmadığı ise henüz netlik kazanmadı. Polisin çalışmalarını bu yönde yoğunlaştırdığı belirtildi.

  Öte yandan Demirkol’un bilgisayarındaki Özçelik’le ilgili belgelerin şantaj amaçlı kullanılabilecek nitelikte olduğu iddia edildi. Bilgisayar uzmanı polislerin, Demirkol’a ait bilgisayardaki incelemeleri devam ediyor.

  Öte yandın Özçelik’in yeni avukatı Fatih Volkan ise gazetelerde yer alan Demirkol’a yurtdışı yasağı konulması için dilekçe verdiklerine dair haberleri yalanladı. Avukat Volkan, şu ana kadar bu yönde bir taleplerinin olmadığını söyledi.

   

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı