Ege Haberleri

EGE

  Polis de şaştı böyle işe

  Hilmi DUYAR-Coşkun YAMAN, (DHA)
  21 Ocak 2011 - 00:00Son Güncelleme : 20 Ocak 2011 - 22:34

  Balıkesir’de, çok sayıda evden hırsızlık yaptığı belirlenen 37 yaşındaki A.A. üç aylık çalışma sonucu yakalandı, evinde makarnadan kahveye, tüpgazdan salçaya, halıya kadar çok sayıda çalıntı eşya ele geçirildi.

  1. SAKARYA, 2. Sakarya ve Toygar mahallerinde son üç ayda çok sayıda evin depo ve kilerinden hırsızlık yapılması üzerine Balıkesir İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın, muhtarlar ve vatandaşlarla bir süre önce toplantı yaptı. Hırsızları yakalama sözü veren Aydın, üç aylık çalışma sonunda, evleri soyanın, cinayet ve hırsızlıktan sabıkalı A.A.’nın olduğunu belirledi.
  Babasını öldürmüş
  İzlenmeye başlanan A.A.’nın 1. Sakarya Mahallesi, Cami Sokak’taki evine baskın düzenlendi, çok sayıda çalıntı gıda maddesi ve ev eşyası ele geçirildi. Tüpgazdan salçaya, makarnadan kahveye, halıya kadar bir çok eşyayla evini market deposuna benzeten A.A., gözaltına alındı. Ayrıca, oğlu ile birlikte eşini öldürdüğü iddiasıyla tekrar evlenen anne E.S. de gözaltına alındı. Hırsızın yakalandığını duyan mahalle sakinleri, sokağa akın edip, çalınan eşyalarını bulmaya çalıştı. Zanlının, çaldığı elektronik eşyaları sattığı belirlendi. Evde bulunan eşyalar kamyonetle emniyet müdürlüğüne götürüldü.
  A.A.’nın babasını öldürdüğü için girdiği cezaevinden 2004 yılında tahliye olduğu öğrenildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı