« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Polat'tan sert yanıt

Adnan Polat, kendisi için " Konuşursam sokağa çıkamaz" diyen Mahmut Uslu'ya verdi veriştirdi.

Fanatik
SON GÜNCELLEME

Adnan Polat hakkında konuşulanların bilinçli olduğunu belirterek "Sadece bankalara borcumuz kaldı. Futbolcumuzdan personelimize kadar hiç kimseye tek kuruş ödememiz yok. Rüya gibi bir takım kurduk. Kulübe denilen Kalamış’ı harika bir duruma getirdik. Adamız mükemmel, transferlerimiz harika. Şampiyon olmalarına rağmen Fenerbahçe değil, biz modayız." dedi.

"BIRAKIN TELAŞA KAPILMAYI, HEPSİ ÇILDIRMIŞ DURUMDA"

"Spor sayfaları en önemli yerlerini Galatasaray haberleriyle süslüyor. Ve bütün rahatsızlıklarının nedeni bu... Bırakın telaşa kapılmayı, hepsi çıldırmış durumda... Bütün amaçları beni, kendi taraftarıma, Futbol Federasyonu’na, spor kamuoyuna küçük düşürerek hedeflerimi engellemek... Asla başaramayacaklar. Bunlar küçük eylemler, basit düşünceler. Dün Mahmut bey çıktı, yarın Nihat bey, ilerleyen günlerde başkaları çıkacak. Ancak ben bunları kimin yaptırdığını biliyorum. Telaşlarını anlıyorum. Mart ayında kongre var. Hiç bir şey benim tekrar Galatasaray’da görev yapmama engel olamayacak."

"DİMDİK AYAKTAYIM"

"Galatasaray’ın mali durumunun gün geçtikçe iyiye gittiğinin farkında olanlar, sportif anlamda da zirveye çıkacağımızı hissedenler bu basit oyunlara sığınmasınlar. İleri giderlerse de her zaman dimdik ayaktayım. Yıllar önce yine aynı senaryoları yaşamıştım, hatta bizi durdurmak için birileri toplanıp, bazı medyadaki çalışanlara, 'Bu Galatasaray’ı durdurmak çok zor. Durdurmamız için önce yılanın başını ezeceksin’ demiş. Örnek gösterdikleri ben ve Adnan Sezgin’di. Ne oldu? Koca bir sıfır. Adnan Polat yine dimdik ayakta. Galatasaray camiasına tokat atarsanız, yumruğu da yersiniz..."


Bunları da Beğenebilirsiniz