« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Polat'tan Bonus kart çağrısı

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Galatasaray'ın kurum olarak artık büyük ölçüde taraftarından gelen gelirlerle yoluna devam etmesi gerektiğini söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Adnan Polat, sarı-kırmızılı kulübün aylık resmi yayın organı Galatasaray  Dergisi'nin Aralık sayısında yer alan baş yazısında, 2009 yılının sonuna  yaklaşırken, bu yıl içerisinde birbiri ardından dört yeni projeyi olgunlaştırarak  açıkladıklarını ifade ederek, “Daha önce duyurduğumuz GS Mobile, GSTV, GS  Bilyoner'in ardından geçtiğimiz günlerde de GS Bonus Taraftar Kredi Kartı'nı  duyurduklarını belirterek, şunları kaydetti: “Hepimizin anımsayacağı gibi, 2000 yılında Galatasarayımız UEFA  Kupası'nı kazandığında en büyük eleştiriler, bu büyük başarıyı paraya  çevirememekten ötürü gelmişti. Bunda kanımca, hepimizin gönül verdiği kulübümüz  ile milyonlarca olduğunu ifade ettiğimiz taraftarlarımız arasında yıllardır tam  olarak kurulamayan aidiyet hissini oluşturacak bağların kurumsallaşamamasının da  önemli bir rolü vardır.

Aradan 9 yıl geçti ve bugün Galatasaray, taraftarlarıyla olan kurumsal  bağlarını kuruyor, var olanları güçlendiriyor ve çeşitlendiriyor.
Büyük kulüp olabilmek, bir dünya kulübü olabilmek için Galatasaray'ın  kurum olarak artık büyük ölçüde taraftarından gelen gelirlerle ve onların verdiği  desteklerle yoluna devam etmesi gerekiyor.”

GS BONUS TARAFTAR KREDİ KARTINA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

Başkan Polat, bu bağlamda geliştirdikleri projelerden sonuncusu olan GS  Bonus Taraftar Kredi Kartı'na büyük önem verdiklerini kaydetti.

Günlük hayatta artık vazgeçilmez bir yere sahip olan kredi kartlarını,  yaratıcı bir çözüm ile taraftar kartı ile birleştirerek geleceğe yönelik önemli  ve kalıcı bir adım attıklarını söyleyen Polat, “Böylece taraftarlarımız,  kendilerine ilave hiçbir yük getirmeden günlük yaşamda zaten kullandıkları kartı  kullanmaya devam ederken bir yandan da kulüplerine katkıda bulunabilecekler. İşte  bu 'Kulübüme katkıda bulunuyorum' bilinci, Galatasaray ile Taraftarı arasında  giderek gelişmesini istediğimiz aidiyet hissinin kurumlaşmasının ilk adımı  olacaktır” ifadelerini kullandı.

Başkan Polat son olarak, tüm taraftarların Kurban Bayramı'nı en iyi  dileklerle kutlarken, sağlık başarı ve mutluluklar diledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler