ANKARA HABERLERİ

Polatlı OSB’de yatırımcı depremi

Metin ÖZDEMİR/POLATLI (Ankara), (DHA)
20.06.2010 - 00:00Son Güncelleme :

Polatlı’da yatırım yapan sanayiciler ilgisizlikten yakınırken tesislerini Ankara ve Sincan’daki OSB’lere taşınmaya başladı.

Metin ÖZDEMİR/POLATLI (Ankara), (DHA)

Polatlı’da kent mobilyaları üreten Park Tasarım’ın sahibi ve aynı zamanda TÜSİAV Genel Sekreteri olan Ufuk Bayraktar, “Doğalgaz yok, enerji sıkıntılı, altyapı, içme suyu, yönetimde sanayici yok, dikkate alınmıyoruz. Neden Polatlı’da duralım?” dedi. Bayraktar, küresel ekonomik krize rağmen Polatlı’da yatırım yaptıklarını, 70 işçi çalıştırdıklarını söyledi. Bayraktar, “Yöneticiler sanayi parseli almışlar, ama hepsi boş. Aynı dili konuşamıyor, derdimizi anlatamıyoruz. Yönetime girmek istiyoruz, bizi almıyorlar. Yatırımcılar olarak aramızda dernekleşerek sorunlarımızı çözme yoluna gittik” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Polatlı OSB’de yatırımcı depremi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı