« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Polat'la Uslu ne konuştu

Mahmut Uslu " Açıklarsam toplum içine çıkamaz" dedi. Peki Polat'la aralarında ne diyalog geçti? İşte o konuşma...

Harun Muslu
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu dün yaptığı açıklamayla bir anda gündeme oturdu. Uslu "Polat yönetim dışındayken başka konuşuyordu şimdi başka. Bana söylediklerini açıklarsam şimdiki yerinde oturamaz" diyerek tüm dikkatleri üzerine çekti. Uslu'nun büyük merak uyandıran sözlerinin ardından Adnan Polat sessizliğini korurken açıklamaların ne anlama geldiği ise kafaları karıştırdı. Acaba Uslu'nun iddia ettiği konuşmada Polat kendisine neler söylemişti. İşte Mahmut Uslu'nun fısıltı gazetesi yoluyla yaymaya çalıştığı ve Adnan Polat'la aralarında geçtiğini iddia ettiği dialog...

Moskova'da bir iş seyahati sırasında ikili bir açılışta karşılaşır. Önce samimi havada bir sohbet başladı. İçilen bir iki bardak viskinin ardından sohbet iyice koyulaştı. Adnan Polat Mahmut Uslu'ya espirili bir şekilde bir yöneticinin nasıl başarılı olması gerektiğini anlattı. İddiaya göre Polat  “Biz 4 sene üst üste nasıl şampiyon olduk sanıyorsunuz. Federasyon, Merkez Hakem Kurulu ve rakiplerle iyi ilişkiler içerisinde olmak gerekir. Sağa sola sallamakla bir yere varılmaz" dedi.

Adnan Polat'ın kendisine bunları söylediğini yakın çevresine anlatan Mahmut Uslu ile Polat arasındaki dialog çok uzayacağa benziyor. Tatil planları yapan ve iş stresinden uzaklaşmak için dinleneceğini söyleyen Adnan Polat'ın ise bu açıklamalara bugün sert bir yanıt vermesi bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz